Lijn 607 Tolbert Auwemalaan - Groningen Centraal Station
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 2 jan 2012 om 18:27 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=607 |vervoerder=Qbuzz |concessie=GD |materieel=Mercedes-Benz Citaro LE |lijnsoort=Schoolbus |frequentie_spits=3x/dag |frequentie_spits_vakan…')
Buslijn 607 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 607 rijdt van Tolbert via Leek, Roden, Peize en Hoogkerk naar Groningen.
Route
Halte | ||
Tolbert, Auwemalaan | ||
Tolbert, Beelen | ||
Leek, Wethouder I. Hutstraat | ||
Leek, Nijenoertweg | ||
Leek, Euroweg | ||
Leek, Centrum | ||
Nietap, Meerweg | ||
Roden, Turfweg | ||
Roden, Maatlanden | ||
Roden, Dorth | ||
Roden, Kastelenlaan | ||
Roden, Vijfde Verloting | ||
Roden, Havezathenlaan | ||
Roden, Statenlaan | ||
Roden, Bevrijdingsplantsoen | ||
Roden, Schultelaan | ||
Roden, Leeksterweg | ||
Roden, Acacialaan | ||
Roden, Busstation | ||
Roden, Kastanjelaan | ||
Roden, 2e Energieweg | ||
Roden, Handelsweg | ||
Peize, Moleneind | ||
Peize, Joest Lewelaan | ||
Peize, Centrum | ||
Peize, Wolddijk | ||
Peizerwold, Peizerwold | ||
Peizermade, Stadspark | ||
Peizermade, Peizermade | ||
Hoogkerk, P+R Hoogkerk | ||
Hoogkerk, Rijksweg A7 | ||
Groningen, Martini Ziekenhuis (hoofdingang) | ||
Groningen, Corpus den Hoorn Zuid | ||
Groningen, Hippocrateslaan | ||
Groningen, Overwinningsplein | ||
Groningen, Jan Luykenstraat | ||
Groningen, Van Schendelstraat | ||
Groningen, H.R. Holststraat | ||
Groningen, Maaslaan | ||
Groningen, Parkbrug | ||
Groningen, Centraal Station |