Lijn 591 Tielt-Winge Stelplaats - Aarschot Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 591 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Leuven |
Lijnsoort | Schoolbus |
Lijnkleur | 591 |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 2003 (?) |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 591 rijdt van Tielt-Winge via Rillaar naar Aarschot.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten naar Aarschot.
- In de middagspits rijden twee ritten naar Tielt-Winge.
- Op woensdagmiddag rijdt slechts één rit terug; in de middagspits wordt dan niet gereden.
Route
Halte | ||
Tielt-Winge, Stelplaats | ||
Tielt-Winge, Blerebergstraat | ||
Tielt-Winge, Keulenstraat | ||
Tielt-Winge, Gemeentehuis | ||
Tielt-Winge, Kruisstraat | ||
Tielt-Winge, Broekstraat | ||
Tielt-Winge, Heuvel Voortstraat | ||
Tielt-Winge, Beurt | ||
Tielt-Winge, Rest | ||
Tielt-Winge, Zandstraat | ||
Tielt-Winge, Stekstraat | ||
Tielt-Winge, Berg | ||
Tielt-Winge, Haksbergenstraat | ||
Tielt-Winge, Boekhout | ||
Rillaar, Boekhoutse Molen | ||
Rillaar, Kabine | ||
Rillaar, Heikenstraat | ||
Rillaar, Heiken | ||
Rillaar, Kerk | ||
Rillaar, Molenstraat | ||
Rillaar, Nopstal | ||
Aarschot, Schoonhoven | ||
Aarschot, Schoonhoven Vijvers | ||
Aarschot, Demervallei | ||
Aarschot, Bekaf | ||
Aarschot, Damiaaninstituut | ||
Aarschot, Atheneum | ||
Aarschot, Sint Jozefcollege | ||
Aarschot, Moederhuis | ||
Aarschot, Kerk | ||
Aarschot, Sancta Maria | ||
Aarschot, Gilsonplein | ||
Aarschot, Station |
Geschiedenis
In 2003 wordt deze lijn al genoemd in de dienstregeling. Het is onbekend of deze lijn toen ook al dezelfde route en dienstregeling had.