Lijn 563 Dokkum Busstation - Feanwâlden Station
Belbuslijn 563 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Opstapper |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 15 december 2013 |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 1x/uur (tot 14:00) |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 563 rijdt van Dokkum via Wouterswoude, Damwoude en Broeksterwoude naar Veenwouden.
Het hele traject wordt alleen in de avonduren na 21:00 en op zondag bediend. Daarbuiten wordt alleen tussen Dokkum en Damwoude gereden.
Route
Halte | ||
Dokkum, Busstation | ||
Driezum, Nijewei | ||
Wâlterswâld, Broekloane | ||
Damwâld, Kruisweg | ||
Broeksterwâld, Haadwei | ||
De Falom, De Falom | ||
Feanwâlden, Station |
Geschiedenis
Op 15 december 2013 werd de Opstapper in Noordoost-Friesland vervangen door vijf nieuwe Opstapperlijnen. Met deze lijnen kon voortaan ook tussen de kernen onderling worden gereisd, iets wat voorheen onmogelijk was.