Lijn 52 Groningen Centraal Station - De Punt Busstation
Voormalige buslijn 52 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 52 reed van Groningen via Paterswolde en Eelde naar De Punt.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Van Ketwich Verschuurbrug | ||
Groningen, Martini Ziekenhuis (Van Swieten) | ||
Eelderwolde, Eelderplas | ||
Paterswolde, Noordwijk | ||
Eelde, Otto Heerelmanweg | ||
Eelde, Hervormde Kerk | ||
Eelde, Ingang Airport | ||
De Punt, Busstation |
Geschiedenis
Tot en met 4 januari 2003 werd in de vakantieperioden de hele dag een uurdienst gereden. Dit werd verhoogd naar een regelmatige halfuurdienst op 5 januari 2003.