Lijn 4 Leeuwarden, Zwanebloem - De Kei
Voormalige buslijn 4 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Stadsvervoer Leeuwarden |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Leeuwarden |
Materieel | Wright Commander |
Periode | iig. 2003 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 3x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 4 reed van Aldlân via het MCL, Huizum, station Leeuwarden, het Centrum en de Transvaalwijk naar Bilgaard.
Dienstregeling
- Het MCL werd alleen in de avonduren na 18:30 bediend.
Route
Halte | ||
↓ | Leeuwarden, Zwanebloem | |
Leeuwarden, Maagdepalm | ||
Leeuwarden, Winkelcentrum Aldlân | ||
Leeuwarden, Holwortel | ||
Leeuwarden, Daslook | ||
Leeuwarden, Ereprijs | ||
Leeuwarden, Raaigras | ||
Leeuwarden, Rietgras | ||
Leeuwarden, Bornia Herne | ||
70px | Leeuwarden, Borniastraat | |
Leeuwarden, MCL | ||
70px | Leeuwarden, Huizumerlaan | |
Leeuwarden, Klanderij | ||
↓ | Leeuwarden, Busstation | |
Leeuwarden, Zaailand | ||
Leeuwarden, Boterhoek | ||
Leeuwarden, Wissesdwinger | ||
Leeuwarden, Noorderbrug | ||
Leeuwarden, Dirk Zeperweg | ||
Leeuwarden, Christelijke Hogeschool Noord-Nederland | ||
Leeuwarden, Bouhof | ||
Leeuwarden, Luchtenrek | ||
Leeuwarden, De Fennen | ||
↓ | Leeuwarden, De Kei |