Lijn 46 Oostende Marie-Joséplein - De Haan Lindenhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 24 jun 2017 om 14:22
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 46 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 46 rijdt van Oostende via Bredene, en Klemskerke naar De Haan.
Dienstregeling
- In de middagspits rijden twee ritten in beide richtingen en in de ochtendspits rijdt er één rit van De Haan naar Oostende.
- Op woensdag rijdt er rond het middaguur een extra retourrit in de daluren.
Route
Halte | ||
Oostende, Marie Joséplein | ||
Oostende, Stadhuis | ||
Oostende, Kapellestraat | ||
Oostende, Station | ||
Oostende, Stapelhuis | ||
Oostende, Sassenbrug | ||
Bredene, Centrale | ||
Bredene, Fientje Ketels | ||
Bredene, Nukkerbrug | ||
Bredene, August Plovieplein | ||
Bredene, Spuikomplein | ||
Bredene, Dorp | ||
Bredene, Wackerbout | ||
Bredene, Colruyt | ||
Bredene, Zandstraat | ||
De Haan, Klemskerkestraat | ||
De Haan, Westerhauwe | ||
De Haan, Kapelletje | ||
De Haan, Koerslaan | ||
De Haan, Camping Devos | ||
Klemskerke, Chat Botté | ||
Klemskerke, Auberge Du Golf | ||
Klemskerke, Vosseslag | ||
Klemskerke, Kattereek | ||
Klemskerke, Tramhalte | ||
Klemskerke, Dorpsstraat 100 | ||
Klemskerke, Dorp | ||
Klemskerke, Nieuwe Steenweg Huisnummer 25 | ||
De Haan, Kerkhof | ||
De Haan, Lindenhof |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werd de middagrit met ingang van 15 juli 2012 geschrapt, uitgezonderd woensdagmiddag.