Lijn 40 Zwolle Busstation/NS - Meppel Station NS
Voormalige buslijn 40 | |
Vervoerder(s) | VEONN (... - 1999), Arriva (1999 - ...) |
Regio's | Salland, Zuidwest-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 40 reed van Zwolle via Lichtmis, Rouveen en Staphorst naar Meppel.
Dienstregeling
- 's Ochtends tot 11.00 wordt richting Zwolle via de Faktoor gereden, vanaf 11.30 wordt richting Meppel via de Faktoor gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Zwolle, Busstation/NS | ||
Zwolle, Weezenlanden | ||
Zwolle, Faktoor/Sophia Ziekenhuis | ||
Zwolle, Ceintuur/Sophia Ziekenhuis | ||
Zwolle, Berkum | ||
Lichtmis, Busstation | ||
Rouveen, Hervormde Kerk | ||
Staphorst, Snelweg | ||
Staphorst, Gemeentehuis | ||
Meppel, Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1996/1997 begonnen twee ritten in de ochtendspits in het Centrum van Meppel.