Lijn 397 Nieuw-Vennep P+R Getsewoud Zuid - Amsterdam Busstation Elandsgracht
Toekomstige snelbuslijn 397 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | |
Materieel | Solaris Urbino G, Mercedes-Benz CapaCity L |
Rijdt vanaf | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 197, 310 |
Frequenties
| |
Spits | 8-9x/uur |
Spits (vakantie) | 8x/uur |
Dal | 8x/uur |
Avond | 4-6x/uur |
Zaterdag | 6x/uur |
Zondag | 6x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 397 rijdt van Nieuw-Vennep via Hoofddorp, De Hoek en Schiphol naar Amsterdam-Centrum
Dienstregeling
- In de nachtelijke uren rijdt lijn N97 op deze route.
- Dagelijks gaat de frequentie om 22:00 uur terug van 6x/uur naar 4x/uur
- Rijdt in de ochtendspits tot 9x/uur en in de avondspits 8x/uur
Route
Halte | ||
Nieuw-Vennep, P+R Getsewoud Zuid | ||
Nieuw-Vennep, Getsewoud Zuid | ||
Nieuw-Vennep, Getsewoud Centrum | ||
Nieuw-Vennep, Getsewoud Noord | ||
Hoofddorp, Toolenburg Zuid | ||
Hoofddorp, Toolenburg Oost | ||
Hoofddorp, Graan voor Visch | ||
Hoofddorp, Station | ||
Hoofddorp, Beukenhorst | ||
De Hoek, De Hoek | ||
Schiphol, Handelskade | ||
Schiphol, Airport | ||
Schiphol, Knooppunt Schiphol Noord | ||
Schiphol, Cateringweg | ||
Amsterdam, Anderlechtlaan | ||
Amsterdam, Amstelveenseweg | ||
Amsterdam, Olympisch Stadion | ||
Amsterdam, Haarlemmermeerstation | ||
Amsterdam, Emmastraat | ||
Amsterdam, Museumplein | ||
Amsterdam, Rijksmuseum | ||
Amsterdam, Leidseplein | ||
Amsterdam, Busstation Elandsgracht |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 ging de nieuwe concessie Amstelland-Meerlanden in. Lijn 197 werd hierbij opgewaardeerd naar R-Net en kreeg het lijnnummer 397. Het traject van Schiphol Plaza naar P30 werd daarbij ingewisseld voor het traject Schiphol - Nieuw Vennep van de voormalige lijn 310. Tussen Amsterdam en Schiphol verdwenen hierbij enkele haltes.