Lijn 38 Heerlen Busstation/NS - Nuth Markt (-2006)
Voormalige buslijn 38 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Zuid-Limburg (2002-2006) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 38 reed van Heerlen via Kunrade, Voerendaal, Weustenrade en Wijnandsrade naar Nuth.
Route
Halte | ||
Heerlen, Busstation/NS | ||
Heerlen, Stadsschouwburg | ||
Heerlen, Douvenrade | ||
Heerlen, Valkenburgerweg/Pijnsweg | ||
Heerlen, Hogeschool Zuyd | ||
Heerlen, Sintermeertencollege | ||
Kunrade, Kunderveld | ||
Voerendaal, Grachtstraat/Lippestraat | ||
Voerendaal, Grachtstraat/Eickhovenstraat | ||
Voerendaal, Kunostraat/Hongerbeekstraat | ||
Voerendaal, Hogeweg | ||
Voerendaal, Hoolstraat | ||
Retersbeek, Weustenraderweg | ||
Weustenrade, Luiperbeekstraat | ||
Swier, Brommelen | ||
Swier, Swier | ||
Wijnandsrade, Kerk | ||
Wijnandsrade, Hellebroekerweg 36 | ||
Nuth, Uitleggersweg | ||
Nuth, Pastorijstraat 104 | ||
Nuth, Pastorijstraat 31 | ||
Nuth, Eijkenderweg | ||
Nuth, Boschweg | ||
Nuth, Op den Toren | ||
Nuth, Markt |
Geschiedenis
Over het verloop van deze lijn is niks bekend.
Op 8 januari 2006 werd de route in Nuth gedeeltelijk omgedraaid. Aan het begin van de lusroute werd een nieuwe halte Uitleggersweg in gebruik genomen, de overige bushaltes werden omgedraaid.
Voormalige route(s)
Voormalige route in Nuth
Halte | ||
Wijnandsrade, Hellebroekerweg 36 | ||
Nuth, Eijkenderweg | ||
Nuth, Boschweg/Kennedylaan | ||
Nuth, Op den Toren | ||
Nuth, Pastorijstraat 104 | ||
Nuth, Pastorijstraat 26 | ||
Nuth, Markt |