Lijn 268 's-Gravendeel Hendrik Hamerstraat - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
Voormalige buslijn 268 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee (2002-2007) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 december 2007 |
Opvolger(s) | 668 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 268 reed van 's-Gravendeel via Maasdam, Puttershoek en Heinenoord naar Oud-Beijerland.
Route
Halte | ||
's-Gravendeel, Hendrik Hamerstraat | ||
's-Gravendeel, Weegje | ||
's-Gravendeel Smidsweg | ||
's-Gravendeel, Maasdamseweg | ||
Maasdam, 's-Gravendeelseweg | ||
Maasdam, Gemeentehuis | ||
Puttershoek, Sportlaan | ||
Puttershoek, Kastanjelaan | ||
Puttershoek, Gerrit de Voslaan | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Oud-Beijerland, Poortwijk | ||
Oud-Beijerland, Sportlaan | ||
Oud-Beijerland, Karel Doormanstraat | ||
Oud-Beijerland, Willem van Vlietstraat | ||
Oud-Beijerland, Scholengemeenschap |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 januari 2008 ging de concessie Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee over naar Arriva, die het een half eerder gewonnen had op basis van de dienstregeling uitbreiding en inzet van nachtbussen. De zittende vervoerder Connexxion verloor hiermee wederom een gebied, waar zijn rechtsvoorgangers jaren lang reden.
De schoolbus tussen 's-Gravendeel en Oud-Beijerland bleef bestaan, maar kreeg het nieuwe lijnnummer 668.