Lijn 197 Alkmaar Station NS - Den Oever Busstation
Voormalige buslijn 197 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 29 mei 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 197 reed van Alkmaar via Heerhugowaard, Scharwoude, Waarland, Nieuwe Niedorp, Slootdorp, Middenmeer en Wieringerwerf naar Den Oever.
In de ochtendspits wordt viermaal van Wieringerwerf naar Alkmaar gereden en in de middagspits tweemaal van Alkmaar naar Wieringerwerf. Alle overige ritten rijden het hele traject, in de avonduren en op zondag wordt niet verder gereden dan Wieringerwerf Brinkweg.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Heerhugowaard, Broekerweg | ||
Noord-Scharwoude, Sluis | ||
Waarland, Stationslaan | ||
Nieuwe Niedorp, Klooster | ||
Aartswoud, Groetpolderweg | ||
Middenmeer, Hotel Smit | ||
Slootdorp, Oeverseweg | ||
Wieringerwerf, Oosterterp | ||
Wieringerwerf, De Terp | ||
Wieringerwerf, De Maaier | ||
Wieringerwerf, De Wadden | ||
Wieringerwerf, Brinkweg | ||
Den Oever, Busstation |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 30 mei 1999 ging de exploitatie over naar Connexxion. Het lijnnummer werd toen gewijzigd naar 130.