Lijn 180 Hasselt Station - Lommel Donkerstraat
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 5 mei 2017 om 19:52
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn 180 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg (België) |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE Ü VDL Citea Scania CityWide |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 180 rijdt van Hasselt via Helchteren en Hechtel naar Lommel.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt richting Hasselt een halfuursdienst geboden en in de middagspits richting Lommel.
- De laatste doordeweekse rit en alle ritten op zondag rijden richting Lommel in Hasselt via het Leopoldplein.
Route
Halte | ||
Hasselt, Station | ||
Hasselt, Diesterpoort | ||
Hasselt, Leopoldplein | ||
Hasselt, Kunstlaan | ||
Hasselt, Dusartplein | ||
Hasselt, Zwembad | ||
Hasselt, Handelsschool | ||
Kiewit, Station | ||
Helchteren, Kruispunt | ||
Hechtel, Kruispunt | ||
Eksel, Sint-Bernardusstraat | ||
Lommel, Autoweg | ||
Lommel, Kerk | ||
Lommel, Vreyshorring | ||
Lommel, Donkerstraat |