Lijn 17 Jorwerd - Leeuwarden Autobusstation
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Regio | Zuidwest-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 26 mei 1974 t/m ... |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 1x/woens+vrijdag (per richting) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 17 reed van Jorwerd via Mantgum, Weidum en Goutum naar Leeuwarden.
Route
Halte | ||
Jorwerd, Driesprong | ||
Mantgum, Dijkshorne | ||
Weidum, Skildyk | ||
Weidum, Sanpaad | ||
Goutum, Rijksweg | ||
Leeuwarden, Overijselselaan | ||
Leeuwarden, Verlengde Schrans | ||
Leeuwarden, Schrans | ||
Leeuwarden, Station |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.