Lijn 173 Groningen Centraal Station - Stadskanaal Busstation
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 18 feb 2016 om 20:19
Voormalige buslijn 173 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Regio's | Oost-Groningen, West-Groningen |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 173 reed van Groningen via de N34, Gieten en Gasselternijveen naar Stadskanaal.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Van Ketwich Verschuurbrug | ||
Annen, Oprit N34 | ||
Gieten, De Brink | ||
Gasselte, Rotonde | ||
Gasselternijveen, Snelweg | ||
Stadskanaal, Gasselterbrug | ||
Stadskanaal, Maarsheerd | ||
Stadskanaal, Busstation |
Geschiedenis
Deze lijn reed ook al bij de GADO in de dienstregeling van de GADO die inging op 27 mei 1990.