Lijn 158 Veghel Busstation - 's-Hertogenbosch Centraal Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 158 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, VDL Citea |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 158 rijdt van Veghel via Heeswijk-Dinther, Middelrode, Berlicum en Rosmalen naar 's-Hertogenbosch.
Route
Halte | ||
Veghel, Busstation | ||
Veghel, Bolkenplein | ||
Veghel, Stationsstraat | ||
Veghel, Gasthuisstraat | ||
Veghel, Middegaal | ||
Heeswijk-Dinther, Hazelberg | ||
Heeswijk-Dinther, Hoog Beugt | ||
Heeswijk-Dinther, Berg en Dalseweg | ||
Heeswijk-Dinther, Laag Beugt | ||
Heeswijk-Dinther, Den Dolvert | ||
Heeswijk-Dinther, Edm. van Dintherstraat | ||
Heeswijk-Dinther, Sint Servatiusstraat | ||
Heeswijk-Dinther, Plein 1969 | ||
Heeswijk-Dinther, Mgr. van Oorschotstraat | ||
Heeswijk-Dinther, Hoofdstraat | ||
Heeswijk-Dinther, Gouverneursweg | ||
Heeswijk-Dinther, Kasteel Heeswijk | ||
Middelrode, Haffertsestraat | ||
Middelrode, Brugstraat | ||
Berlicum, Milrooijseweg | ||
Berlicum, Westakkers | ||
Berlicum, Sassenheimseweg | ||
Berlicum, Mercuriusplein | ||
Berlicum, Hoogstraat | ||
Berlicum, Raadhuisplein | ||
Berlicum, Hasseltsedijk | ||
Rosmalen, Coudewater | ||
Rosmalen, Graafsebaan | ||
Rosmalen, Industriestraat | ||
's-Hertogenbosch, Tweeberg | ||
's-Hertogenbosch, Hintham | ||
's-Hertogenbosch, Goudenregenstraat | ||
's-Hertogenbosch, Stadion | ||
's-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan | ||
's-Hertogenbosch, Baden Powellstraat | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij de BBA.
In de dienstregeling 1998/1999 werd in de ochtendspits 4x/uur naar 's-Hertogenbosch gereden, in tegenovergestelde richting 2x/uur. In de daluren, de middagspits en zaterdag overdag werd eveneens 2x/uur gereden. In de avonduren en op zondag slechts 1x/uur. Tijdens vakantieperioden werd alleen in de spitsuren 2x/uur gereden, op alle overige momenten werd dan 1x/uur gereden.
2012: Aangezien er een afname van reizigers was in de middagspits komt de extra rit van 15:17 vanaf 08 januari 2012 vanuit 's-Hertogenbosch, Centraal Station naar Veghel, Busstation te vervallen.
Op 14 december 2014 werd de oude concessie Oost-Brabant samengevoegd met de concessies Meierij en Midden-Brabant tot een nieuwe concessie Oost-Brabant. Deze was na de aanbesteding gewonnen door Arriva.
De frequentie in de spitsuren werd gedeeltelijk verhoogd naar 4x/uur, maar in de daluren tijdens de vakanties juist verlaagd.