Lijn 143 Hoorn Station NS - Enkhuizen Station NS
Voormalige buslijn 143 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 29 mei 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur (vanaf 13.25) |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 143 reed van Hoorn via Zwaag, Zwaagdijk, Wervershoof en Andijk naar Enkhuizen.
In de (brede) spitsuren rijden de ritten op het stadstraject in Enkhuizen, in de ochtendspits rijden tevens 2 ritten Wervershoof - Enkhuizen. In de avonduren, op zaterdagochtend en zondag de gehele dag rijden alle ritten tussen Hoorn en Enkhuizen t.v.v. lijn 131.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op 29 mei 1999 ging de exploitatie over naar Connexxion, het lijnnummer werd gewijzigd naar 43.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Hoorn, Streekziekenhuis | ||
Hoorn, Blokmergouw | ||
Zwaag, Postkantoor | ||
Zwaagdijk, Van Diepen | ||
Wervershoof, Gemeentehuis | ||
Wervershoof, Kagerbos | ||
Andijk, Burg. Doumastraat | ||
Andijk, Bejaardencentrum | ||
Andijk, Veilingweg | ||
Enkhuizen, Zwaluwweg | ||
Enkhuizen, De Laars | ||
Enkhuizen, Station NS |