Lijn 138 Herkingen Haven - Middelharnis Centrum
Buslijn 138 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter City |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Dal (vakantie) | 1-2x/uur (zomer) |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur (belbus) |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 138 rijdt van Herkingen via Nieuwe-Tonge naar Middelharnis.
In Middelharnis wordt als ringlijn gereden: na halte Middelharnis, Centrum wordt direct aan de terugrit begonnen waarop de overige haltes in Middelharnis en Sommelsdijk worden aangedaan.
Tijdens de zomervakantie rijden enkele doordeweekse ritten via de campings in Battenoord.
Route
Halte | ||
Herkingen, Haven | ||
Herkingen, Tuindorp | ||
Herkingen, Wellestrijpsedijk | ||
Nieuwe-Tonge, Faunapark | ||
Nieuwe-Tonge, Faunapark 2 | ||
Battenoord, Camping 't Anker | ||
Battenoord, Camping Grevelingen | ||
Nieuwe-Tonge, Prinsessestraat | ||
Nieuwe-Tonge, Wentinkstraat | ||
Nieuwe-Tonge, Molen | ||
Nieuwe-Tonge, Provincialeweg N215 | ||
Middelharnis, Gemeentehuis | ||
Middelharnis, Dorpsweg | ||
Middelharnis, Koingin Julianaweg | ||
Middelharnis, Binnenweg | ||
Middelharnis, Centrum |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf 7 juli 2014 gingen enkele ritten in de daluren tijdens de zomervakantie via de campings in Battenoord rijden.