Lijn 135 Hoorn Station - Den Helder Station (2009)
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 23 nov 2011 om 09:07 (Lijn 135 Hoorn Station NS - Den Helder Station NS hernoemd naar Lijn 135 Hoorn Station NS - Den Helder Station NS (2008))
Voormalige buslijn 135 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2002 - 2008) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Berkhof Premier, Den Oudsten Alliance |
Periode | t/m 14 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 135 reed van Hoorn via Abbekerk, Middenmeer, Den Oever en Hippolytushoef naar Den Helder.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Abbekerk, Busstation | ||
Middenmeer, Zeeaster | ||
Middenmeer, Winkelcentrum | ||
Wieringerwerf, De Terp | ||
Wieringerwerf, De Maaier | ||
Wieringerwerf, Brinkweg | ||
Den Oever, Busstation | ||
Hippolytushoef, N99 | ||
De Kooy, N99 / Luchthaven Den Helder | ||
Den Helder, Sperwerstraat | ||
Den Helder, Station NS |
Toekomst
Met ingang van de nieuwe concessie werd lijn 135 voortgezet, maar ging met ingang van de nieuwe dienstregeling 2010 naar Fort Kijkduin in Den Helder rijden.