Lijn 12 Sittard, Station - Kemperkoul
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 25 jan 2015 om 14:37 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=12 |vervoerder=Hermes |concessie=Zuid-Limburg (2002-2006) |materieel=Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance |lijnsoort=Stadsbus |peri...')
Voormalige buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Zuid-Limburg (2002-2006) |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance |
Periode | 9 januari 2005 t/m ... |
Voorganger(s) | 12 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 12 reed van station Sittard via het Ziekenhuis, Sportcentrum en Hemelsley naar Kemperkoul.
Route
Halte | ||
Sittard, Station | ||
Sittard, Ziekenhuis | ||
Sittard, Haspelsestraat | ||
Sittard, Dr. Nolenslaan/Baandert | ||
Sittard, Dr. Nolenslaan/Hogeschool | ||
Sittard, Nationaal Sportcentrum | ||
Sittard, Rambrandtstraat | ||
Sittard, Tudderenderweg | ||
Sittard, Hemelsley | ||
Sittard, Verdistraat | ||
Sittard, Winston Churchilllaan | ||
Sittard, Romeinenstraat | ||
Sittard, Wehrerweg | ||
Sittard, Lange Voer |
Geschiedenis
Op 9 januari 2005 werd lijn 12 gesplitst in de nieuwe lijnen 12 en 13. De oude route via het Sportcentrum bleef onder het lijnnummer 12 rijden en de route via het Centrum werd overgenomen door lijn 13. In de dienstregeling vonden (vrijwel) geen wijzigingen plaats, alleen de frequentie op zondag werd teruggebracht naar 1x/uur vanwege de geringe bezetting.