Lijn 128 Hoorn Station NS - Noordbeemster Oosthuizerweg (2008)
Voormalige buslijn 128 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2002 - 2008) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Berkhof Premier, Den Oudsten Alliance, Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | ... t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 128 reed van Hoorn via Berkhout, De Goorn en Avenhorn naar Noordbeemster.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Hoorn, Zuiderkruisstraat | ||
Hoorn, Astronautenweg | ||
Hoorn, Poolster | ||
Hoorn, Sterrenweg | ||
Hoorn, Viaduct | ||
Berkhout, Oosteinde | ||
Berkhout, Wilgenhof Beuling | ||
Berkhout, 't Wijd | ||
Berkhout, Slagterslaan | ||
Berkhout, Prot. Kerk | ||
Berkhout, Kerkebuurt | ||
Berkhout, Maalderij | ||
Berkhout, Boerderij Helder | ||
Berkhout, Concordia | ||
Berkhout, Westeinde | ||
Berkhout, De Burcht | ||
De Goorn, Goorneweg | ||
De Goorn, Zuid Spierdijkerweg | ||
De Goorn, Café Bontje | ||
Avenhorn, Julianastraat | ||
Avenhorn, Kolblei | ||
Avenhorn, Prot. Kerk | ||
Avenhorn, Het Hoog | ||
Noordbeemster, Noorderhoeve | ||
Noordbeemster, Mijzerweg | ||
Noordbeemster, Muntjewerf | ||
Noordbeemster, Kruis | ||
Noordbeemster, De Vries | ||
Noordbeemster, Oosthuizerweg |
Geschiedenis
Bij aanvang van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord op 14 december 2008 werd de lijn opgeheven. Tussen Hoorn en de Goorn (en verder naar Heerhugowaard, Zuid-Scharwoude) werd de lijn vervangen door lijn 161 die een basisuurdienst over het hele traject reed, tussen Avenhorn en Noordbeemster (en verder naar Alkmaar) werd de lijn vervangen door lijn 127, in Avenhorn werd een grote lusroute gereden, waarbij de lijn alleen op maandag t/m vrijdag reed op het traject Avenhorn - Noordbeemster.