Lijn 123 Purmerend Tramplein - Beverwijk Station
Voormalige buslijn 123 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio's | Zaanstreek en Waterland, Haarlem-IJmond |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten MB200, Den Oudsten B86 |
Periode | 31 mei 1981 t/m 27 mei 1995 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur (tot 21:30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 123 reed van Purmerend via Neck, Jisp, Wormer, Wormerveer, Krommenie, Assendelft en Wijkermeer naar Beverwijk.
Route
Halte | ||
Purmerend, Tramplein | ||
Purmerend, Sluisbrug | ||
Purmerend, Graanmaalderij | ||
Neck, Neckerbrug | ||
Jisp, Laan | ||
Jisp, Boerderij Langenberg | ||
Jisp, Boerderij Muis | ||
Jisp, Brandweerkazerne | ||
Jisp, De Bonte Os | ||
Jisp, De Lepelaar | ||
Jisp, 't Weiver | ||
Wormer, Keerlus Wormer-Oost | ||
Wormer, Geugjes | ||
Wormer, Gemeentehuis | ||
Wormer, Mariastraat | ||
Wormer, Koelemeyer | ||
Wormer, Prins van Oranjestraat | ||
Wormer, Eendrachtstraat | ||
Wormer, Badhuisstraat | ||
Wormer, Spatterstraat | ||
Wormer, Nieuweweg | ||
Wormerveer, Zaanweg | ||
Wormerveer, Station | ||
Krommenie, Station | ||
Krommenie, Saenredamstraat | ||
Assendelft, Lange Heit | ||
Assendelft, Van Gelderen | ||
Assendelft, Bruggeman | ||
Assendelft, Peters | ||
Assendelft, Rooms Katholieke Kerk | ||
Assendelft, Rijkhof | ||
Assendelft, Horn | ||
Assendelft, Festina Lente | ||
Assendelft, Gemeentehuis | ||
Assendelft, Genieweg | ||
Assendelft, De Zaaier | ||
Assendelft, Zaandammerpad | ||
Assendelft, Openbare Lagere School | ||
Assendelft, 't Witte Huis | ||
Assendelft, Van Vliet | ||
Assendelft, Haster | ||
Assendelft, Koreman | ||
Assendelft, Zuideinde | ||
Wijkermeer, Vuurlinie | ||
Wijkermeer, De Klomp | ||
Beverwijk, Wijkermeerweg | ||
Beverwijk, Station |
Geschiedenis
Op 31 mei 1981 werd lijn 101 vernummerd naar 123. De bus ging op weekdagen overdag en op zaterdagmiddag 1x/uur rijden tussen Beverwijk en Wormer Oost en vanaf daar 1x per 2 uur verder naar Purmerend. Op zaterdagochtend en zondag de gehele dag werd 1x per 2 uur het hele traject gereden.
In de dienstregeling 1990/1991 werd inmiddels op maandag t/m zaterdag overdag weer het hele traject 1x/uur gereden, op zaterdagochtend vroeg en zondag de gehele dag werd 1x per 2 uur gereden.
Op 27 mei 1995 werd deze lijn geheel opgeheven. Meerdere lijnen namen trajectdelen over, onder meer lijn 88 en lijn 89.