Lijn 121 Hoorn Station NS - Ursem Ruytersstraat
Voormalige buslijn 121 | |
Vervoerder(s) | NZH, Connexxion |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/dag |
Koopavond | 2x/dag |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 121 reed van Hoorn via Bobeldijk, Zuidermeer en Spierdijk naar Ursem.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Streekziekenhuis | ||
Hoorn, Huesmolen | ||
Bobeldijk, Grootweg | ||
Zuidermeer, R.K. Kerk | ||
Spierdijk, Bejaardencentrum | ||
Spierdijk, Zuid Spierdijkerweg | ||
De Goorn, Bejaardencentrum | ||
De Goorn, Ursemmerplas | ||
Ursem, Ruytersstraat |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn precies is ontstaan.
In de dienstregeling 1990/1991 werd op maandag t/m zaterdag de hele dag 1x per 2 uur in Hoorn langs de vaste haltes gereden en voor alle overige haltes moest gereserveerd worden. Tussen de een-na-laatste en laatste slag zat echter 2,5 uur, behalve op koopavonden. Op zondag werd slechts 4x per dag gereden, met intervallen van 3 tot 4 uur.