Lijn 121 's-Hertogenbosch Centraal Station - Gorinchem Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 26 mrt 2017 om 12:47
Buslijn 121 | |
Vervoerder(s) | Bravo (Arriva) |
Concessie | West-Brabant |
2e concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 121, 135 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 121 rijdt van 's-Hertogenbosch via Wijk en Aalburg, Veen, Andel, Giessen, Rijswijk, Woudrichem en Sleeuwijk naar Gorinchem.
Dienstregeling
- In de spitsuren buiten de vakanties rijden extra ritten tussen Woudrichem en Sleeuwijk. Deze ritten zijn in Sleeuwijk gekoppeld aan lijn 120 van/naar Werkendam.
- Op zaterdag wordt alleen tussen Wijk en Aalburg en Gorinchem gereden gereden.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Leeghwaterlaan | ||
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard | ||
's-Hertogenbosch, Koning Willem I College | ||
's-Hertogenbosch, Jeroen Bosch Ziekenhuis | ||
's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Helftheuvelweg | ||
Wijk en Aalburg, Kromme Nol | ||
Wijk en Aalburg, Polstraat | ||
Wijk en Aalburg, Kortestraat | ||
Wijk en Aalburg, Aalburgsestraat | ||
Wijk en Aalburg, Anjelierstraat | ||
Wijk en Aalburg, Bergstraat | ||
Wijk en Aalburg, Perzikstraat | ||
Wijk en Aalburg, Robberdestraat | ||
Veen, Schmitzstraat | ||
Veen, Duizendmorgen | ||
Andel, Kammetweg | ||
Andel, Neerandelseweg | ||
Andel, Julianastraat | ||
Andel, Koningin Emmastraat | ||
Andel, Huiswerf | ||
Andel, Hoge Maasdijk | ||
Giessen, Parallelweg | ||
Rijswijk, Kruisstraat | ||
Rijswijk, Almweg | ||
Woudrichem, Veldweg | ||
Woudrichem, Het Rondeel | ||
Oudendijk, Jan Spieringweg | ||
Sleeuwijk, Vijverplein | ||
Sleeuwijk, De Hoogjens | ||
Sleeuwijk, Rijksstraatweg | ||
Sleeuwijk, Transvaal | ||
Sleeuwijk, Tol Oost | ||
Sleeuwijk, Tol West | ||
↓ | Sleeuwijk, Tol Oost | |
Gorinchem, Ambonstraat | ||
Gorinchem, Krinkelwinkel | ||
Gorinchem, Sluis | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Gorinchem, Station |
Geschiedenis
- Op 14 december 2014 werd Arriva de nieuwe vervoerder. In de route en frequentie veranderde bijna niets. De ritten die in de avonduren en op zondag tussen de halten Kromme Nol en Anjelierstraat in Wijk en Aalburg reden, werden overgenomen door lijn 135.
- Op 13 december 2015 werd de route uitgebreid met het traject 's-Hertogenbosch - Wijk en Aalburg. Daarnaast waren er routewijzigingen in Veen en Gorinchem. Twee ritten werden ondergebracht in de nieuwe schoolbuslijn 621.
- Op 11 december 2016 werd de spitsfrequentie in de kerst- en zomervakantie verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur.