Lijn 097 Mönchengladbach Hauptbahnhof - Jüchen Schulzentrum
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 3 aug 2015 om 19:25
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 097 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NEW MöBus |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City Solaris Urbino |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (ma-vr) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 097 rijdt van Mönchengladbach via Rheydt, Hochneukirch en Schaan naar Jüchen.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt er 2x/uur gereden tussen Mönchengladbach Hauptbahnhof en Jüchen Schulzentrum. Het ene halfuur rijdt de bus vanaf de halte Sassenrath direct naar Abzweig Schaan door naar Jüchen. Het andere halfuur wordt via Mongshof, Regiopark II en Hochneukirch naar Jüchen Schulzentrum gereden. De laatst genoemde rit rijdt vanaf 12:00 uur via de halte Kabelwerk.
- Naast deze twee ritten rijden doordeweeks ook nog 1x/2 uur een rit vanaf Zur Kappelen naar Jüchen Schulzentrum en 1x/2 uur een rit vanaf Reinartz naar Jüchen Schulzentrum. In de avonduren rijden deze ritten niet.
- Zaterdags wordt dezelfde dienstregeling als doordeweeks gereden, echter gelden de volgende uitzonderingen: Ten eerste rijden alle ritten tot Jüchen Markt. Ten Tweede rijden de ritten die via Mongshof, Regiopark II en Hochneukirch naar Jüchen rijden niet via Regiopark II. Ten derde wordt er 's avonds niet gereden. Ten vierde rijden de ritten niet vanaf 12:00 via de halte Kabelwerk, maar al vanaf 11:00 uur.
- Op zondag rijden ook alle ritten tot Jüchen Markt. Echter wordt er vanaf Mönchengladbach Hauptbahnhof 1x/uur naar Jüchen gereden en worden de twee routevarianten (gelijk aan zaterdag) 1x/2 uur gereden. Daarnaast rijden er geen ritten vanaf Zur Kappelle en rijden er drie ritten vanaf Reinartz met een frequentie van 1x/3 uur naar Jüchen. Ook op zondag wordt niet 's avonds gereden.
Route
Halte | ||
Mönchengladbach, Hauptbahnhof/Europaplatz | ||
Mönchengladbach, Bismarckplatz | ||
Mönchengladbach, Fliethstraße | ||
Mönchengladbach, Polizeipräsidium | ||
Mönchengladbach, Steubenstraße | ||
Mönchengladbach, Am Gerstacker | ||
Mönchengladbach, Kabelwerk | ||
Mönchengladbach, Gartenstraße | ||
Mönchengladbach, Rathaus Rheydt | ||
Mönchengladbach, Marienplatz | ||
Mönchengladbach, Theater | ||
Mönchengladbach, NEW | ||
Mönchengladbach, Mülfort | ||
Mönchengladbach, Duvenstraße | ||
Mönchengladbach, Beller Mühle Sportplatz | ||
Mönchengladbach, Odenkirchen Post | ||
Mönchengladbach, Burgmühle | ||
Mönchengladbach, Laurentiuskirche | ||
Mönchengladbach, Mocken | ||
Mönchengladbach, Sassenrath | ||
Mönchengladbach, Mongshof | ||
Mönchengladbach, Regiopark I | ||
Mönchengladbach, Regiopark II | ||
Hochneukirch, Zur Kapelle | ||
Hochneukirch, Nordring | ||
Hochneukirch, Reinartz | ||
Hochneukirch, Plum | ||
Hochneukirch, Hochstraße | ||
Hochneukirch, Markt | ||
Hochneukirch, Bahnhofstraße Schule | ||
Hochneukirch, Bahnhof | ||
Hochneukirch, Baumstraße | ||
Hochneukirch, Marktstraße | ||
Hochneukirch, Nordstraße | ||
Schaan, Schaan | ||
Kelzenberg, Kelzenberg | ||
Jüchen, Garzweiler Allee | ||
Hackhausen, Hackhausen | ||
Hackhausen, Kreuz | ||
Schaan, Abzweig Schaan | ||
Jüchen, Rathaus | ||
Jüchen, Markt | ||
Jüchen, Friehofstraße | ||
Jüchen, In der Aue | ||
Jüchen, Schulzentrum |