Lijn 019 Mönchengladbach Rheydt Hauptbahnhof - Grefrath Am Kreuz
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 jul 2017 om 11:50
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 019 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NEW MöBus |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City Solaris Urbino |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1-3x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-1x/uur |
Avond (weekend) | 0-1x/(2) uur |
Zaterdag | 0-3x/uur |
Zondag | 0-1x/(2)uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 019 rijdt van Mönchengladbach Rheydt via Mönchengladbach Hauptbahnhof, Mönchengladbach Windberg, Viersen en Süchteln naar Grefrath.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt 3x/uur gereden tussen Rheydt Hauptbahnhof en Süchteln Busbahnhof. Vanaf daar wordt 1x/uur doorgereden naar Vorst Kirche en 1x/uur naar Grefrath. Buiten de vakanties rijden een aantal ritten die ervoor zorgen dat er vaker dan 1x/uur naar Grefrath wordt gereden, enkele van deze ritten maken een rondje via Mülhausen. De ritten die tot Süchteln rijden, rijden in Süchteln via de Heidweg, de ritten die doorgaan naar Grefrath doen dit niet.
- In de avonduren na 20:00 uur wordt alleen nog 1x/uur tussen Mönchengladbach Hauptbahnhof en Grefrath gereden.
- Op zaterdag wordt tot 14:00 uur 3x/uur gereden tussen Süchteln Busbahnhof en Rheydt Hauptbahnhof, 1x/uur rijdt de bus door naar Grefrath. Na 14:00 uur wordt er niet meer gereden tussen Rheydt Hauptbahnhof en Mönchengladbach Hauptbahnhof en wordt 2x/uur tussen Mönchengladbach Hbf en Süchteln Busbahnhof gereden, 1x/2 uur gaat de bus door naar Grefrath. Voor 14:00 rijden de bussen die doorgaan naar Grefrath niet via de Heidweg, na 14:00 uur rijden alle ritten via de Heidweg.
- In de avonduren op zaterdag wordt dezelfde dienst gereden als overdag na 14:00 uur, alleen wordt er dan 1x/uur gereden tussen Mönchengladbach Hauptbahnhof en Süchteln. Echter wordt dan niet via de Heidweg gereden.
- De zondagdienstregeling is hetzelfde als de zaterdagavond dienstregeling. Alleen wordt de hele dag via de Heidweg gereden met uitzondering van de avonduren.
Route
Halte | ||
Mönchengladbach, Rheydt Hauptbahnhof | ||
Mönchengladbach, Marienplatz | ||
Mönchengladbach, Rathaus Rheydt | ||
Mönchengladbach, Rheydt Markt | ||
Mönchengladbach, Hugo Junkers Gymnasium | ||
Mönchengladbach, Amtsgericht | ||
Mönchengladbach, Breite Straße | ||
Mönchengladbach, Polizeipräsidium | ||
Mönchengladbach, Theodor Heuss Straße | ||
Mönchengladbach, Fliethstraße | ||
Mönchengladbach, Bismarckplatz | ||
Mönchengladbach, Hauptbahnhof/Europaplatz | ||
70px | Mönchengladbach, Galeria Kaufhof | |
Mönchengladbach, Am Minto | ||
Mönchengladbach, Museum Abteiberg | ||
Mönchengladbach, Alter Markt | ||
Mönchengladbach, Kleiststraße | ||
Mönchengladbach, Kapuzinerplatz | ||
Mönchengladbach, Stadtverwaltung | ||
Mönchengladbach, Krankenhaus Maria Hilf | ||
Mönchengladbach, Krankenhaus Bethesda | ||
Mönchengladbach, Wasserturm | ||
Mönchengladbach, Lochnerallee | ||
Mönchengladbach, Stakelberg | ||
Mönchengladbach, Birkenallee Friedhof | ||
Mönchengladbach, Großheide | ||
Mönchengladbach, Krankenhaus Sankt Franziskus | ||
Viersen, Wegweiser | ||
Viersen, Ummertal | ||
Viersen, Omperter Weg | ||
Viersen, Ummer | ||
Viersen, Beberich | ||
Viersen, Feldmühle | ||
Viersen, Seilerwall | ||
Viersen, Gereonsplatz | ||
Viersen, Rathaus | ||
Viersen, Hauptstraße | ||
Viersen, Casinogarten | ||
Viersen, Busbahnhof | ||
Viersen, Gartenstraße | ||
Viersen, Remigiusplatz | ||
Viersen, Florastraße | ||
Viersen, Oberrahser | ||
Viersen, Haus Wolberg | ||
Süchteln, Rade | ||
Süchteln, Mosterzstraße | ||
Süchteln, Jahnstraße | ||
Süchteln, Westring Jugendheim | ||
Süchteln, Thomasweg | ||
Süchteln, Heidweg | ||
Süchteln, Johannisstraße | ||
Süchteln, Butschenweg | ||
Süchteln, Busbahnhof | ||
Süchteln, Butschenweg | ||
Süchteln, Feldstraße | ||
Süchteln, Vorst Kirche | ||
Süchteln, Heerbahn | ||
Süchteln, Mühlenheuweg | ||
Grefrath, Vitusweg | ||
Grefrath, Landwehr | ||
Grefrath, Nordkanal | ||
Grefrath, Umstraße | ||
Grefrath, Bergerplatz | ||
Grefrath, Lommet | ||
Mülhausen, Grefrather Straße | ||
Grefrath, Neustraße | ||
Grefrath, Steckendorf | ||
Grefrath, Eissportzentrum | ||
Grefrath, Heide | ||
Grefrath, Kothend | ||
Grefrath, Vinkrath Dorfstraße | ||
Grefrath, Am Kreuz |
Geschiedenis
Op 10 juli 2016 werd richting het Hauptbahnhof niet langer via de Hindenburgstraße gereden, maar via de Steinmertzstraße. Bij deze routewijziging werden drie nieuwe haltes in gebruik genomen.
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 19
- Buitenlandse buslijnen
- Concessie VRR
- Lijn in Duitsland
- Plaats Mönchengladbach
- Station Rheydt Hbf
- Mönchengladbach Marienplatz
- Station Mönchengladbach Hbf
- Pagina's met onjuiste bestandskoppelingen
- Plaats Viersen
- Viersen Busbahnhof
- Plaats Süchteln
- Süchteln Busbahnhof