Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Voorm.
|
Stadsdienst Apeldoorn
|
1 |
Busstation/NS - Gelre Ziekenhuis Lukas |
Tot 20:45, daarna lijn 91 |
1, 4
|
2 |
Busstation/NS - Apenheul |
|
2, 3
|
3 |
Busstation/NS - Omnisport - De Maten |
Ringlijn |
1, 2, 3, 4, 18
|
4 |
Busstation/NS - De Maten - Omnisport |
Ringlijn |
1, 2, 3, 4, 18
|
5 |
Busstation/NS - Woudhuis |
|
5
|
6 |
Busstation/NS - Rijkskantoren - Orden |
Ringlijn |
6, 7
|
7 |
Busstation/NS - Orden |
Ringlijn |
6, 7
|
8 |
Busstation/NS - Anklaar - Zuidbroek |
|
7, 8, 9
|
9 |
Busstation/NS - Moerbos - Zuidbroek |
|
7, 8, 9
|
10 |
Busstation/NS - Kerschoten |
|
10
|
11 |
Malkenschoten - Busstation/NS - Stadhoudersmolen (- Vaassen, Dennenweg) |
Streeklijn |
11, 96
|
12 |
Busstation/NS - Ugchelen |
|
10
|
15 |
Busstation/NS - Teuge - Twello, Voormalig Station |
Streeklijn |
15
|
16 |
Busstation/NS - Berg en Bos |
|
5
|
17 |
Busstation/NS - Sprenkelaar |
Ringlijn |
7, 17
|
18 |
Busstation/NS - Componistenkwartier - Rivierenkwartier |
Ringlijn |
8, 9
|
19 |
Busstation/NS - Rivierenkwartier - Componistenkwartier |
Ringlijn |
8, 9
|
Stadsdienst Ede
|
2 |
Station Ede-Wageningen - Rietkampen |
Ringlijn
|
3 |
Station Ede-Wageningen - Veldhuizen |
Ringlijn
|
4 |
Station Ede-Wageningen - Veldhuizen |
Ringlijn
|
5 |
Station Ede-Wageningen - Kernhem |
Ringlijn
|
6 |
Station Ede-Wageningen - Oost |
|
Stadsdienst Harderwijk
|
1 |
Station NS - Frankrijk - Wittenhagen |
Ringlijn
|
2 |
Station NS - Wittenhagen - Frankrijk |
Ringlijn
|
3 |
Station NS - Drielanden |
Ringlijn
|
Streeklijnen
|
43 |
Arnhem - Velp - Rheden - De Steeg - Ellecom - Dieren - Laag Soeren - Eerbeek - Loenen - Beekbergen - Apeldoorn |
I.s.m. Breng concessie Arnhem-Nijmegen
|
52 |
Arnhem - Oosterbeek - Doorwerth - Heelsum - Renkum - Wageningen (- Bennekom - Ede) |
I.s.m. Breng concessie Arnhem-Nijmegen Voormalig lijn 86
|
84 |
Ede, Ziekenhuis Gelderse Vallei - Veenendaal, Station Veenendaal-De Klomp |
|
85 |
Ede – Veenendaal |
|
87 |
Barneveld, De Meerwaarde - Terschuur - Nijkerk |
Spitsdienst
|
91 |
Arnhem - Beekbergen (- Apeldoorn, Gelre Ziekenhuis Lukas) - Apeldoorn |
Vervangt 's avonds lijn 1
|
100 |
(Nunspeet - Doornspijk -) Elburg - Oldebroek - Wezep - Hattemerbroek - Hattem - Zwolle |
Rijdt als lijn 112 rijdt, door als 112 in Nunspeet
|
102 |
Amersfoort - Hoevelaken - Zwartebroek - Terschuur - Voorthuizen - Wittenberg - Garderen - Uddel - Hoog Soeren - Apeldoorn |
|
103 |
Amersfoort - Hooglanderveen - Nijkerkerveen - Nijkerk - Putten - Ermelo - Harderwijk - Hierden - Hulshorst - Nunspeet |
|
104 |
Harderwijk - Ermelo - Elspeet - Uddel - Hoog Soeren - Apeldoorn |
|
105 |
Arnhem - Otterlo - Harskamp - Kootwijkerbroek - Barneveld |
|
106 |
Otterlo, Rotonde - De Hoge Veluwe, Bezoekerscentrum (- Hoenderloo, Bungalowpark Hoenderloo) |
|
107 |
Ede – Wekerom - Harskamp - Kootwijkerbroek - Stroe - Wittenberg - Garderen - Putten |
|
108 |
Apeldoorn - Ugchelen - Hoenderloo - Otterlo - Ede |
|
109 |
Eerbeek, Coldenhovenseweg - Loenen - Beekbergen - Apeldoorn |
|
112 |
Nunspeet - Vierhouten - Elspeet - Uddel - Garderen - Wittenberg |
Rijdt als lijn 100 rijdt, door als 100 in Nunspeet
|
170 |
Epe, Centrum – Oene - Nijbroek - Terwolde - Twello |
|
171 |
Twello – Steenenkamer - Deventer |
|
191 |
Arnhem, Golflinks - Terlet - Woeste Hoeve, Schalterdalweg |
|
200 |
Zwolle - Wezep - Oldebroek - Elburg - 't Harde |
Spitsdienst
|
205 |
Barneveld - Voorthuizen - Nijkerk - Putten - Ermelo - Harderwijk |
|
231 |
Arnhem - Apeldoorn |
Sneldienst
|
293 |
Arnhem, Keulse Slag - Apeldoorn |
|
400 |
Arnhem - Otterlo - Hoenderloo - Ugchelen - Apeldoorn (- Apeldoorn, Apenheul/Paleis Het Loo) |
Harderwijk - Apeldoorn opgeheven Voormalig lijn 16
|
Valleilijn
|
88 |
Ede - Bennekom - Wageningen |
|
Veluwelijn
|
201 |
Apeldoorn - Hattem, Carp. A50 - Zwolle |
Sneldienst
|
202 |
Apeldoorn - Wenum Wiesel - Vaassen - Emst - Epe - Heerde - Hattem, Carp. A50 - Zwolle |
Stop-/Sneldienst
|
203 |
(Apeldoorn - Epe -) Heerde - Wapenveld - Hattem - Zwolle |
Snel-/Stopdienst
|
202 203 |
Apeldoorn - Wenum Wiesel - Vaassen - Emst - Epe - Heerde - Wapenveld - Hattem - Zwolle |
Stopdienst in weekend & avond
|
Buurtbus
|
501 |
Garderen, Bakkerstraat – Speuld - Ermelo - Horst, Horsterhoeve |
|
502 |
Vorchten, Dorp - Veessen - Heerde - Wezep |
|
503 |
Eerbeek, Landal Coldenhove - Brummen, Marktplein |
|
504 |
Eerbeek, De Beekwal - Hall - Tonden - Oeken - Zutphen |
|
505 |
Overberg, Heuvelsesteeg - Veenendaal - Ederveen - Lunteren - Meulunteren - De Valk - Wekerom, Dorpsplein |
|
506 |
Twello - Wilp - Apeldoorn, Valkeniersdonk |
|
507 |
Twello - Posterenk - Wilp - Bussloo - Gieteloo - Voorst |
|
508 |
Twello - Bussloo - Klarenbeek - Apeldoorn, Valkeniersdonk |
|
509 |
Barneveld - Achterveld - Leusden - Stoutenburg - Hoevelaken - Nijkerkerveen - Nijkerk |
|
510 |
Apeldoorn - Lieren - Oosterhuizen - Loenen, Voorsterweg |
|
511 |
Barneveld - De Glind - Scherpenzeel, Holevoetplein |
|
513 |
Harderwijk - Ermelo, 't Weitje |
|
514 |
Wezep - 't Loo - Oldebroek - Oosterwolde - Elburg - Hoge Enk - 't Harde |
|
515 |
Zutphen - Brummen - Leuvenheim, Arnhemsestraat |
|
Schoolbus
|
604 |
Eerbeek, De Beekwal - Hall, Hogestraat |
|
611 |
Renswoude, Kerkstraat - Scherpenzeel - Barneveld, De Meerwaarde |
|
620 |
Harderwijk - Ermelo - Putten - Nijkerk - Amersfoort, GSG Arnhemseweg |
|
651 |
Ede - Wekerom - Harskamp - Stroe - Wittenberg - Nieuw Milligen - Apeldoorn, Erasmusstraat |
|
652 |
Wekerom, Kruispunt - Harskamp - Otterlo - Apeldoorn, Erasmusstraat |
|
653 |
Heelsum, Heidesteinlaan - Wageningen - Bennekom - Ede - Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |
|
656 |
Doetinchem - Velswijk - Hengelo - Vorden - Zutphen - Voorst - Apeldoorn, Jacobus Frytierschool |
|
657 |
Barneveld - Kootwijkerbroek - Stroe - Wittenberg - Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |
|
658 |
Nunspeet, Vreeweg - Elspeet - Uddel (- Nieuw Milligen) - Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |
|
659 |
Doetinchem - Hummelo - Baak - Zutphen - Voorst - Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |
|
660 |
Lunteren, De Wormshoef - Meulunteren - De Valk - Harskamp - Kootwijk - Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |
|
674 |
(Harderwijk, Boomkamp - Ermelo -) Putten, Parklaan - Nijkerk - Amersfoort, Van Lodensteincollege |
|
676 |
Elspeet - Uddel - Garderen - Wittenberg - Voorthuizen - Terschuur - Hoevelaken - Amersfoort, Van Lodensteincollege |
|
678 |
De Valk, Gereformeerde Gemeente - Harskamp - Stroe - Kootwijkerbroek - Barneveld - Hoevelaken, Van Lodensteincollege |
|
679 |
De Valk, Gereformeerde Gemeente - Harskamp - Stroe - Kootwijkerbroek - Amersfoort, Van Lodensteincollege |
|
685 |
Nunspeet, De Bunte - Doornspijk - Elburg - Kampen, GSG Pieter Zandt |
|
686 |
Elburg, Molendorp - Oldebroek - Kampen, GSG Pieter Zandt |
|