|
Route
|
|
Vervoerder(s)
|
Periode
|
|
80
|
Hardenberg - Bergentheim - Kloosterhaar - Sibculo - Westerhaar - Vriezenveen - Almelo - Wierden - Notter - Rijssen - Enter - Goor - Markelo - Holten
|
Streekbus
|
Twents (Syntus)
|
8 december 2013 t/m 3 maart 2018
|
concessie Twente (2014-2023)
|
80
|
Almelo - Vriezenveen - Westerhaar - Sibculo - Kloosterhaar - Bergentheim - Hardenberg - Heemse - Lutten - Slagharen - Kerkenveld - Hollandsche Veld - Hoogeveen
|
Streekbus
|
DVM (1983 - 1991), DVM/NWH (1992 - 1995), TET (1983 - 1996), Oostnet (1996 - 1999), VEONN (1996 - 1999), Arriva, Connexxion
|
circa 1983 t/m 2 september 2005
|
|
80
|
Almelo - Vriezenveen - Westerhaar - Sibculo - Kloosterhaar - Bergentheim - Hardenberg
|
Streekbus
|
Twents (Connexxion)
|
... t/m 7 december 2013
|
concessie Twente (2006-2013)
|
80
|
Almelo - Vriezenveen - Westerhaar - Sibculo - Kloosterhaar - Bergentheim - Hardenberg
|
Streekbus
|
Twents (Syntus)
|
4 maart 2018 t/m 8 december 2018
|
concessie Twente (2014-2023)
|
81
|
Ommen - Eerde - Den Ham - Vroomshoop - Westerhaar
|
Streekbus
|
Twents (Syntus)
|
14 december 2014 t/m 8 december 2018
|
concessie Twente (2014-2023)
|
81
|
(Ommen Larcom -) Ommen Station - Eerde - Den Ham - Vroomshoop - Westerhaar
|
Streekbus
|
Twents (Syntus)
|
... t/m 13 december 2014
|
concessie Twente (2014-2023)
|
81
|
Almelo - Vriezenveen - Westerhaar - Vroomshoop - Den Ham
|
Streekbus
|
TET (... - 1996), Oostnet (1997 - ...)
|
|
|
82
|
Almelo - Aadorp - Vriezenveen - Westerhaar (- Vroomshoop - Den Ham - Eerde - Ommen)
|
Streekbus
|
TET (... - 1996), Oostnet (1996 - 1999), Connexxion (1999 - 2005)
|
... t/m 10 december 2005
|
concessie Twente (2006-2013)
|
85
|
Almelo - Wierden - Vriezenveen - Westerhaar
|
Streekbus
|
TET
|
|
regio Twente
|
601
|
Den Ham - Daarle - Vriezenveen - Almelo
|
Schoolbus
|
Twents (Syntus)
|
8 december 2013 t/m 4 januari 2015
|
concessie Twente (2014-2023)
|
601
|
(Vroomshoop ← Westerhaar/)Daarle - Almelo
|
Schoolbus
|
Twents (Schepers i.o.v. Syntus)
|
24 augustus 2016 t/m 11 december 2021
|
concessie Twente (2014-2023)
|
601
|
Vroomshoop/Den Ham - Westerhaar/Daarle - Almelo
|
Schoolbus
|
Twents (Syntus)
|
5 januari 2015 t/m 23 augustus 2016
|
concessie Twente (2014-2023)
|
602
|
Sibculo/Vroomshoop - Westerhaar - Vriezenveen - Almelo
|
Schoolbus
|
Twents (Syntus)
|
5 januari 2015 t/m 23 augustus 2016
|
concessie Twente (2014-2023)
|
602
|
Sibculo - Westerhaar - Vriezenveen - Almelo
|
Schoolbus
|
Twents (Syntus)
|
8 december 2013 t/m 4 januari 2015
|
concessie Twente (2014-2023)
|
602
|
(Sibculo →) Westerhaar - Vroomshoop/Vriezenveen - Almelo
|
Schoolbus
|
Twents (Schepers i.o.v. Syntus)
|
24 augustus 2016 t/m 11 december 2021
|
concessie Twente (2014-2023)
|
603
|
Den Ham - Vroomshoop - Westerhaar - Vriezenveen - Almelo
|
Schoolbus
|
Twents (Syntus)
|
8 december 2013 t/m 4 januari 2015
|
concessie Twente (2014-2023)
|
603
|
Den Ham - Vroomshoop - Westerhaar - Vriezenveen - Almelo
|
Schoolbus
|
Twents (Syntus)
|
5 januari 2015 t/m 23 augustus 2016
|
concessie Twente (2014-2023)
|
604
|
Den Ham/Daarlerveen - Vroomshoop - Westerhaar - Vriezenveen - Almelo
|
Schoolbus
|
Twents (Syntus)
|
5 januari 2015 t/m 23 augustus 2016
|
concessie Twente (2014-2023)
|
604
|
Den Ham/Daarlerveen - Vroomshoop - Westerhaar - Vriezenveen - Almelo
|
Schoolbus
|
Twents (Syntus)
|
8 december 2013 t/m 4 januari 2015
|
concessie Twente (2014-2023)
|
604
|
(Daarlerveen →) Den Ham/Vroomshoop - Daarle/Westerhaar - (Vriezenveen →) Almelo
|
Schoolbus
|
Twents (Schepers i.o.v. Syntus)
|
24 augustus 2016 t/m 11 december 2021
|
concessie Twente (2014-2023)
|
605
|
Daarlerveen/Den Ham - Vroomshoop - Westerhaar - Vriezenveen - Almelo
|
Schoolbus
|
Twents (Syntus)
|
8 december 2013 t/m 4 januari 2015
|
concessie Twente (2014-2023)
|
605
|
Daarlerveen - Vroomshoop - Westerhaar - Vriezenveen - Almelo
|
Schoolbus
|
Twents (Syntus)
|
5 januari 2015 t/m 23 augustus 2016
|
concessie Twente (2014-2023)
|
605
|
Daarlerveen/Den Ham - Vroomshoop/Daarle - (Westerhaar → Vriezenveen →) Almelo
|
Schoolbus
|
Twents (Schepers i.o.v. Syntus)
|
24 augustus 2016 t/m 11 december 2021
|
concessie Twente (2014-2023)
|
681
|
(Den Ham → Vroomshoop → Westerhaar → Vriezenveen →) Almelo Centraal Station → Almelo Aalderinkshoek
|
Schoolbus
|
Twents (Syntus)
|
11 december 2016 t/m 11 december 2021
|
concessie Twente (2014-2023)
|
681
|
Den Ham → Vroomshoop → Westerhaar → Almelo
|
Schoolbus
|
Twents (Syntus)
|
13 december 2015 t/m 10 december 2016
|
concessie Twente (2014-2023)
|