Lijn 470 Turnhout Station - Mol Ginderbroek
Schoolbuslijn 470 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 augustus 2012 |
Frequenties | |
Spits | 2-5x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Let op. Dit artikel gebruikt het verouderde VBLijnInfo sjabloon.
Lijn 470 reed van Turnhout via Retie en Dessel naar Mol.
Route
Halte | ||
Turnhout, Station | ||
Turnhout, Zeshoek | ||
Turnhout, Warande | ||
Turnhout, Markt | ||
Turnhout, Nijverheidsstraat | ||
Turnhout, Tijl en Nelestraat | ||
Turnhout, Koninklijk Atheneum | ||
Turnhout, Klinkstraat | ||
Turnhout, Boomgaardstraat | ||
Turnhout, Oranjemolenstraat | ||
Turnhout, Zandbergstraat | ||
Oud-Turnhout, Blekerijstraat | ||
Oud-Turnhout, Tramwissel | ||
Oud-Turnhout, Dorp | ||
Oud-Turnhout, Molenbergen | ||
Oud-Turnhout, Driedostraat | ||
Oud-Turnhout, Staprijk | ||
Oud-Turnhout, Zwanevenstraat | ||
Oud-Turnhout, Lentedreef | ||
Oud-Turnhout, Rhoode | ||
Oud-Turnhout, Binnenheide | ||
Retie, Hofstraat | ||
Retie, Hesstraat | ||
Retie, De Werft | ||
Retie, Berg | ||
Retie, Biezenstraat | ||
Retie, Pijlstraat | ||
Retie, Markt | ||
Retie, Nieuwstraat | ||
Retie, Werbeek | ||
Dessel, Kuilstraat | ||
Dessel, Koolvenstraat | ||
Dessel, Markt | ||
Dessel, Kromme Elleboogstraat | ||
Dessel, Goormansdijk | ||
Mol, Langendijk | ||
Mol, Zandputlaan | ||
Mol, Speelpleinstraat | ||
Mol, Violettenstraat | ||
Mol, Hangarstraat | ||
Mol, Station | ||
Mol, Gasthuis | ||
Mol, Gemeenschapsschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Rozenbergstraat | ||
Mol, Laar | ||
Mol, Kerk | ||
Mol, Martelarenstraat | ||
Mol, Ginderbroek |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werden de bestaande lijnen 430 en 470 met ingang van 1 september 2012 aan elkaar gekoppeld tot een nieuwe lijn 430 tussen Hoogstraten, Turnhout en Mol, met in de spitsuren uitlopers naar Meersel-Dreef en/of Mol-Zuid.