Lijn 112 Blaricum Carpoolplaats - Amersfoort NS
Voormalige buslijn 112 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Periode | 11 december 2005 t/m 16 juli 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 112 reed van Blaricum naar Amersfoort.
Deze lijn reed alleen in de spitsrichting, d.w.z 's ochtends naar Amersfoort en 's middags naar Blaricum.
Route
Halte | ||
Blaricum, Carpoolplaats | ||
Amersfoort, GSG Paladijnenweg | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Groningerstraat | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Centraal Station |
Geschiedenis
Lijn 112 ontstond waarschijnlijk eind 2005, bij het ingaan van concessie Gooi- en Vechtstreek.
Met ingang van 17 juli 2011 ging de nieuwe concessie Gooi- en Vechtstreek in. Er moest enorm bezuinigd worden in deze nieuwe concessie, met als gevolg dat lijn 112 werd opgeheven en er geen vervangende lijn kwam. Reizigers tussen Blaricum en Amersfoort moesten vanaf dat moment vanaf Blaricum met de buslijnen 156, 200 (alleen ochtendspits) en 320 naar Hilversum station reizen en daar overstappen op de trein, of bij Hilversum Arenapark overstappen op lijn 70.