Lijn 778 rijdt van Antwerpen via Ekeren, Hoevenen, Stabroek en Berendrecht naar Zandvliet.
De ochtendrit rijdt van Zandvliet naar het Burg. Nolfplein. De middagritten rijden van Stella Maris naar Zandvliet, op woensdag rond het middaguur.
Route
|
Halte
|
|
Antwerpen, Burg. Nolfplein |
|
|
Antwerpen, Stella Maris |
|
|
Antwerpen, Burg. Nolfplein |
|
|
Antwerpen, Burg. Roie |
|
|
Antwerpen, Oudebareel |
|
|
Antwerpen, Van Roosens |
|
|
Antwerpen, Sint Lutgardisstraat |
|
|
Antwerpen, Kroonplein |
|
|
Antwerpen, Laaglandlaan |
|
|
Antwerpen, F. Adriaenssensstraat |
|
|
Antwerpen, Overhout |
|
|
Antwerpen, Rietschoorvelden |
|
|
Antwerpen, Havannastraat |
|
|
Ekeren, P&R Rozemaai |
|
|
Ekeren, R. Veremansstraat |
|
|
Ekeren, F. Verbieststraat |
|
|
Ekeren, Markt |
|
|
Ekeren, Klein Hagelkruis |
|
|
Ekeren, Groot Hagelkruis |
|
|
Ekeren, Akkerstraat |
|
|
Ekeren, Oorderseweg |
|
|
Ekeren, Bilderdijk |
|
|
Ekeren, Leugenberg |
|
|
Ekeren, Klein Heiken |
|
|
Hoevenen, Plasstraat |
|
|
Hoevenen, Molenweg |
|
|
Hoevenen, Markt |
|
|
Hoevenen, Mannienlaan |
|
|
Hoevenen, Krekelberg |
|
|
Stabroek, Rijstraat |
|
|
Stabroek, Hertogendijk |
|
|
Stabroek, Rode Hoevelaan |
|
|
Stabroek, Molenberg |
|
|
Stabroek, Sigarenstraat |
|
|
Stabroek, Dorp |
|
|
Stabroek, Van de Poel |
|
|
Stabroek, Mispelaarlaan |
|
|
Stabroek, Fabriek |
|
|
Stabroek, Oud Broek |
|
|
Berendrecht, Opstal |
|
|
Berendrecht, Viswater |
|
|
Berendrecht, Kleine Bredestraat |
|
|
Berendrecht, Solftplaats |
|
|
Berendrecht, Prelaatstraat |
|
|
Berendrecht, Steenweg Zandvliet |
|
|
Berendrecht, Zoutestraat |
|
|
Zandvliet, Bakkerstraat |
|
|
Zandvliet, Dorp |
|
|
Zandvliet, Aakstraat |
|
|
Zandvliet, Antwerpsebaan |
|
|
Zandvliet, Zandweg |
|
|
Zandvliet, Kapelstraat |
|
|
Zandvliet, Ruytermansweg |
|
|
Zandvliet, Stelplaats |
|