Lijn 73 Groningen Centraal Station - Ter Apel Busstation
Voormalige buslijn 73 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-4x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 73 reed van Groningen via Hoogezand, Kielwindeweer, Bareveld, Stadskanaal en Musselkanaal naar Ter Apel.
In de spitsuren reed een groot aantal ritten als sneldienst tussen Groningen en Stadskanaal en halteerden dan alleen in Hoogezand, tussen Stadskanaal en Ter Apel werd altijd maar 1x/uur gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Waterhuizen, Wachthuisje | ||
Westerbroek, Strating | ||
Hoogezand, Haydnlaan | ||
Kielwindeweer, Zuiderlaarderweg | ||
Bareveld, De Veenkoloniën | ||
Stadskanaal, Café Centrum | ||
Stadskanaal, Busstation | ||
Musselkanaal, 4e Sluis | ||
Musselkanaal, IJzeren Klap | ||
Ter Apelkanaal, Café De Palm | ||
Ter Apel, Busstation |