Lijn 161 Ursem De Rustenburcht - Alkmaar Station
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 22 nov 2011 om 20:04 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=161 |vervoerder=Connexxion |concessie=Noord-Holland Noord |materieel=VDL Berkhof Procity |lijnsoort=streekbus |periode=13 december 2009 t/m…')
Voormalige buslijn 161 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Procity |
Periode | 13 december 2009 t/m 10 december 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 161 rijdt van Ursem via Heerhugowaard naar Alkmaar.
Route
Halte | ||
Ursem, De Rustenburcht | ||
Ursem, Kerkebuurt | ||
Ursem, Het Gors | ||
Rustenburg, Ophaalbrug | ||
Heerhugowaard, 't Kruis | ||
Heerhugowaard, Oostertocht | ||
Heerhugowaard, Huygenhoek | ||
Heerhugowaard, Zuidwijk | ||
Heerhugowaard, De Wending | ||
Heerhugowaard, Huygendijkbos | ||
Alkmaar, Saturnusstraat / P+R | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Alkmaar, Rijnstraat | ||
Alkmaar, Oudorperdijkje | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Station NS |