Lijn 38 Leeuwarden, Autobusstation - Dragoonsplein
Buslijn 38 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Stadsvervoer Leeuwarden |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | Maxx Leeuwarden |
Materieel | VDL Berkhof Procity |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur (tot 's avonds 21:00 uur) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 38 rijdt van het autobusstation via Heechterp naar de Vrijheidswijk.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Autobusstation | ||
Leeuwarden, Beursplein | ||
Leeuwarden, Blokhuisplein | ||
Leeuwarden, Oosterbrug | ||
Leeuwarden, Koepelkerk | ||
Leeuwarden, Barent Fockesstraat | ||
Leeuwarden, Camminghastraat | ||
Leeuwarden, Arnold Feystraat | ||
Leeuwarden, Archipelweg | ||
Leeuwarden, Populierstraat | ||
Leeuwarden, Canadezenlaan | ||
Leeuwarden, Robinsonstraat | ||
Leeuwarden, Dragoonsplein |
Keringen
Op het Dragoonsplein rijden bijna alle ritten verder als lijn 8.