Velox Dienstregeling 1966/1967
Met ingang van 19 juni 1966 gaven de busvervoerders Velox, E.T.A.O., van Ballegooijen en de GTW een gecombineerde dienstregeling uit van al hun buslijnen in de Over-Betuwe en de Neder-Betuwe. De eerste drie genoemde maatschappijen zouden later opgaan in de BSM; de lijnnummering was hiervoor al aangepast. Het eerste busboekje van de BSM werd uitgegeven op 28 mei 1967.
Lijnennetwerk
Wijzigingen per lijn
Hieronder zijn alleen de veranderingen in de lijnen van Velox en de GTW ten opzichte van de dienstregeling van 30 mei 1965 weergegeven:
- Lijn 1: Arnhem - Andelst: deze lijn neemt de route van de oude lijn 34 over.
- Lijn 2: Andelst - Wageningen: deze lijn neemt de route van de oude lijn 36 over.
- Lijn 3: Elst - Andelst: deze lijn neemt de route van de oude lijn 37 over. Tussen Elst en Valburg wordt nog maar eenmaal in plaats van tweemaal per twee uur gereden.
- Lijn 4: Nijmegen - Rhenen: deze lijn neemt de route van de oude lijn 35 over.
- Lijn 5: Andelst - Tiel: deze lijn neemt de route van de oude lijn 39 over. In Tiel wordt naar het ziekenhuis gereden in plaats van het station.
- Lijn 6: Rhenen - Geldermalsen: het traject tussen Rhenen en Tiel wordt overgenomen van de oude lijn 38. Vanaf Tiel wordt doorgereden naar Geldermalsen.
- Lijn 34: Arnhem - Andelst: komt te vervallen. Het traject gaat bereden worden door de nieuwe lijn 1.
- Lijn 35: Nijmegen - Rhenen: komt te vervallen. Het traject gaat bereden worden door de nieuwe lijn 4.
- Lijn 36: Andelst - Wageningen: komt te vervallen. Het traject gaat bereden worden door de nieuwe lijn 2.
- Lijn 37: Elst - Andelst: komt te vervallen. Het traject gaat bereden worden door de nieuwe lijn 3.
- Lijn 38: Rhenen - Tiel: komt te vervallen. Het traject gaat bereden worden door de nieuwe lijn 6.
- Lijn 39: Andelst - Tiel: komt te vervallen. Het traject gaat bereden worden door de nieuwe lijn 5.
- Lijn 41: Heteren - Wageningen: deze marktdienst komt te vervallen.