Lijn 66 Almelo Centrumplein - Oldenzaal Station
Lijn 66 loopt van Almelo via Fleringen naar Oldenzaal. De lijn maakt deel uit van de concessie Twente en wordt momenteel verzorgd door Connexxion.
Materieel
Deze lijn wordt vooral gereden met Ambassador's. Daarnaast wordt incidenteel ander materieel ingezet.
Route
De lijn verloopt van het NS-station via de wijken Kluppelshuizen en Schelfhorst naar Mariaparochie. Vanaf daar loopt de lijn verder via Albergen, Fleringen en Weerselo naar Oldenzaal alwaar de lijn door de wijk De Essen rijdt.
Dienstregeling
Van maandag tot en met vrijdag wordt er tot 19.00 uur een halfuursdienst gereden, daarna tot 21.00 uur een uursdienst. Zaterdag en zondagmiddag en -avond wordt er eveneens volgens een uursdienst gereden. Tijdens de uursdienst rijdt lijn 66 gecmobineerd met lijn 64 een halfuursdienst door de wijk De Essen in Oldenzaal. De ritten op zondag worden gereden door CTS met Mercedes Sprinter 308 CDI.