Lijn 622 Zundert Berkenring - Breda Mencia de Mendoza
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 jan 2024 om 13:40
Voormalige buslijn 622 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | West-Brabant (2015-2025) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 13 december 2015 t/m 10 december 2016 |
Voorganger(s) | 622 |
Opvolger(s) | 615 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Breda) 2x/middagspits (ri. Wernhout) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 622 reed van Wernhout via Zundert, Rijsbergen en Effen naar het Menica de Mendoza Lyceum in Breda rijdt.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werd één keer naar Breda gereden en in de middagspits twee keer naar Wernhout.
Route
Halte | ||
Zundert, Berkenring | ||
Zundert, Berkenlaan | ||
Zundert, Zwarte Berk | ||
Zundert, Leeuwerikstraat | ||
Wernhout, Oude Baan | ||
Zundert, Oranjeplein | ||
Zundert, Markt | ||
Zundert, Akkermolenweg | ||
Rijsbergen, Stuivezand | ||
Rijsbergen, Koningin Julianastraat | ||
Rijsbergen, Burgemeester Gommersstraat | ||
Rijsbergen, Baantjespad | ||
Effen, Krabbenbossen | ||
Effen, Effen | ||
Breda, Mencia de Mendoza |
Geschiedenis
- Op 13 december 2015 werd de route gewijzigd. Lijn 622 begon voortaan in de wijk De Berk in Zundert en ging via Wernhout naar Breda.
- Op 11 december 2016 werd lijn 622 vernummerd naar lijn 615. Aan de route en frequentie veranderde niets.