Lijn 212 Arlon Gare - Lamadelaine Schoul
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 212 in België en Luxemburg | |
Vervoerder(s) | Transports Penning i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 januari 2018 |
Voorganger(s) | 86 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 212 reed van Arlon via Weyler, Differt, Athus en Rodange naar Lamadelaine.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Rodange Gare naar Arlon TEC.
- Op woensdagmiddag of op overige dagen in de middagspits rijdt één rit van Arlon Gare naar Lamadelaine Schoul.
Route
Halte | ||
Arlon, TEC/Rue des Genêts | ||
Arlon, ISMA | ||
Arlon, Square Astrid/Rue de Bastogne | ||
Arlon, XXV Août | ||
Arlon, Gare | ||
Arlon, Clinique | ||
Arlon, Avenue de Longwy/Patton | ||
Arlon, Rue de la Semois | ||
Arlon, Espace Semois | ||
Arlon, ISI | ||
Arlon, Avenue Patton | ||
Weyler, Grand Route | ||
Wolkrange, Chapelle N81 | ||
Wolkrange, Eglise | ||
Wolkrange, Carrefour Rue de Udange | ||
Buvange, Ecole Communale | ||
Differt, Rue Albert 1er | ||
Differt, Pépinière | ||
Differt Cora, Route de Turpange | ||
Turpange, Cercle Saint-Hubert | ||
Differt Cora, Route de Turpange | ||
Differt Cora, N81 | ||
Athus, Clinique | ||
Athus, IMMA | ||
Athus, Gare | ||
Athus, IMMA | ||
Athus, Grand Rue | ||
Athus, Brüll | ||
Athus, Rue de Rodange | ||
Athus, Rue de Rodange 158 | ||
35px35px | Grens België - Luxemburg | |
Rodange, Usines | ||
Lamadelaine, Schoul | ||
Lamadelaine, Maragole | ||
Rodange, Kiirch | ||
Rodange, Gare | ||
Rodange, Kiirch | ||
Lamadelaine, Maragole | ||
Lamadelaine, Kiirch | ||
Lamadelaine, Schoul |
Geschiedenis
Op 1 januari 2018 werd het lijnennet in het zuiden van de provincie Luxembourg flink aangepast. Hierbij werden diverse lijnen vernummerd naar een logische nummerreeks en gingen de lijnnummers ook verwijzen naar het type lijnsoort. Het lijnnummer 86 werd op die datum vernummerd naar lijn 212, om daarmee te benadrukken dat deze lijn een schoolbus is. De route en dienstregeling bleven op hoofdlijnen gelijk, wel werden onderweg enkele haltes aan de route toegevoegd.
Op 8 oktober 2019 werd de ochtendrit in Arlon doorgetrokken naar de stelplaats van de TEC en vanaf 18 september 2023 ging de lijn ook stoppen bij de halte Ecole Communale in Buvange.