Lijn 457 Weelde Steenweg op Zondereigen - Hoogstraten 't Spijker
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 457 in België en Nederland | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Kempen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Van Hool New AG300 |
Rijdt sinds | iig. 15 februari 2016 |
Voorganger(s) | 457 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 457 rijdt van Weelde via Baarle-Nassau, Baarle-Hertog en Minderhout naar Hoogstraten.
Dienstuitvoering
- In de ochtendspits rijdt één rit van Weelde naar Hoogstraten.
- In de middagspits rijdt één rit van Hoogstraten naar Weelde.
- Op woensdagmiddag rijdt één rit rond het middaguur naar Weelde; in de middagspits wordt dan niet gereden.
Route
Halte | ||
Weelde, Steenweg op Zondereigen | ||
Weelde, Stationstraat | ||
Weelde, Grens | ||
35px | Grens België - Nederland | |
Baarle-Nassau, Frijters | ||
Baarle-Nassau, Zevenhuizenbaan | ||
Baarle-Nassau, Schaluinen | ||
35px | Grens Nederland - België | |
Baarle-Hertog, Gierlestraat | ||
Baarle-Hertog, Molen | ||
35px | Grens België - Nederland | |
Baarle-Nassau, Singel | ||
Baarle-Nassau, Generaal Maczeklaan | ||
Baarle-Nassau, Sint-Janstraat | ||
35px | Grens Nederland - België | |
Baarle-Hertog, Cultureel Centrum | ||
35px | Grens België - Nederland | |
Baarle-Nassau, Loveren | ||
Baarle-Nassau, Reuth | ||
Baarle-Nassau, Dekstraat | ||
Baarle-Nassau, De Buuck | ||
Baarle-Nassau, Zigraeck | ||
Baarle-Nassau, Schrans | ||
35px | Grens Nederland - België | |
Minderhout, Kerk | ||
Minderhout, Zonnelust | ||
Hoogstraten, Van Aertselaerplein | ||
Hoogstraten, Begijnhof | ||
Hoogstraten, K. Boomstraat | ||
Hoogstraten, 't Spijker | ||
Hoogstraten, Kerk | ||
Hoogstraten, Karel Boomstraat | ||
Hoogstraten, VITO | ||
Hoogstraten, Kerk | ||
Hoogstraten, 't Spijker |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op een onbekend moment is het traject tussen Weelde en Turnhout geheel vervallen; mogelijk vond deze wijziging al eerder in 2019 plaats.
Halte | ||
Turnhout, Station | ||
Turnhout, Warande | ||
Turnhout, Zegeplein | ||
Turnhout, Begijnhof | ||
Turnhout, Theobalduskapel | ||
Turnhout, Drieskensstraat | ||
Turnhout, Meirgoren | ||
Turnhout, Van Solmstraat | ||
Oud-Turnhout, Polderstraat | ||
Oud-Turnhout, Kuiltjesstraat | ||
Oud-Turnhout, Werkendam | ||
Oud-Turnhout, Heidehuisjes | ||
Oud-Turnhout, Leeuwerkstraat | ||
Ravels, Kanaaldijk | ||
Ravels, Vaartstraat | ||
Ravels, Berkenlaan | ||
Ravels, Onze-Lieve-Vrouwstraat | ||
Ravels, Kerk | ||
Ravels, Molenzicht | ||
Ravels, Warandestraat | ||
Ravels, Arendonksesteenweg | ||
Ravels, Eel Kerk | ||
Ravels, Broekstraat | ||
Weelde, Moleneinde | ||
Weelde, Gemeentehuis | ||
Weelde, Schoolstraat | ||
Weelde, Singel | ||
Weelde, Bosvenstraat |
Op 1 juli 2023 werd de tweede fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum werd de dienstregeling aangepast zodat ze beter afstemmen op schooltijden van scholen in Hoogstraten.