Lijn 499 Grave Busstation - Nijmegen Centraal Station
Tijdelijke buslijn 499 | |
Vervoerder(s) | Breng (Hermes) |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Vierdaagsebus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Vierdaagse 2022, 2023 |
Reden | Nijmeegse Vierdaagse |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 499 is een vroege Vierdaagsebus en is speciaal bedoeld voor wandelaars, hij rijdt van Grave via Nederasselt en Alverna naar Nijmegen.
Dienstregeling
- Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale Blarenpas.
- Deze lijn vertrekt om 03:33, 04:30 en 05:30 uur vanuit Grave.
Route
Halte | ||
Grave, Busstation | ||
Nederasselt, Eindsestraat | ||
Alverna, Rijdtsestraat | ||
Alverna, Huurlingsedam | ||
Alverna, Oosterweg | ||
Alverna, Heumenseweg | ||
Alverna, Havenweg | ||
Alverna, Teersdijk | ||
Nijmegen, Streekweg | ||
Nijmegen, Station Dukenburg | ||
Nijmegen, Viaductweg | ||
Nijmegen, Woonboulevard | ||
Nijmegen, Graafsebrug | ||
Nijmegen, Neerbosscheweg | ||
Nijmegen, Dennenstraat | ||
Nijmegen, Cavaljéstraat | ||
Nijmegen, Graafseweg/Wolfskuilseweg | ||
Nijmegen, Rozenstraat | ||
Nijmegen, Centraal Station |
Geschiedenis
Na de Coronapandemie werd pas in 2022 weer een Vierdaagse georganiseerd en in dat jaar keerde deze lijn weer terug in het straatbeeld. Net als 3 jaar geleden was het aantal ritten ongewijzigd, echter werd de route wel gewijzigd. Komende vanaf Dukenburg ging deze lijn voortaan eindigen bij het Centraal Station in plaats van op de Wedren.
In 2023 reed deze lijn met dezelfde route en dienstregeling als in 2022.