Lijn 234 Niederzier Selhausen - Inden Lucherberg Hochstraße
Buslijn 234 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rurtalbussub |
Verkeersverbond | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 0-1x/uur (deels belbus) |
Dal (vakantie) | 0-1x/uur (belbus) |
Avond | 0-1x/uur (belbus) |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 234 rijdt van Niederzier Selhausen via Niederzier Huchem-Stammeln, Niederzier Ellen, Niederzier Oberzier, Niederzier Ortsmitte, Niederzier Krauthausen, Inden Schophoven, Düren Merken, Inden Inden/Altdorf en Inden Lamersdorf naar Inden Lucherberg.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Huchem-Stammeln Post naar Inden/Altdorf Goltstein-Schule, één rit vanaf Selhausen via de halte Aachener Straße naar Lucherberg Hochstraße en één rit vanaf Ellen Reitweg naar Inden/Altdorf Goltstein-Schule. Laatst genoemde rit rijdt wel via Schophoven maar niet via Merken. Tevens rijdt één rit van Selhausen naar Huchem-Stammeln Post.
- In de middag rijdt één rit vanaf Inden/Altdorf Goltstein-Schule via Merken en Schophoven naar Selhausen. Tevens rijdt één rit van Lucherberg Hochstraße via Merken en Schophoven naar Selhausen. Beide ritten bedienen de halte Aachener Straße. De middagrit vanaf Inden/Altdorf Goltstein-Schule rijdt afhankelijk van de dag op een ander tijdstip.
- Doordeweeks rijdt tussen circa 9:00 en 12:00 uur en tussen circa 19:00 en 22:00 uur 1x/uur een belbus tussen de haltes Niederzier Weihberg en Krauthausen Feldstraße.
Route
Halte | ||
Niederzier, Selhausen | ||
Niederzier, Huchem-Stammeln Stammelner Straße | ||
Niederzier, Huchem-Stammeln Schwarzer Weg | ||
Niederzier, Huchem-Stammeln Bahnhof | ||
Niederzier, Huchem-Stammeln Post | ||
Niederzier, Ellen Reitweg | ||
Niederzier, Ellen Streffenweg | ||
Niederzier, Oberzier Dorfplatz | ||
Niederzier, Schulzentrum | ||
Niederzier, Sophienhof | ||
Niederzier, Weiherhof | ||
Niederzier, Apotheke | ||
Niederzier, Weihberg | ||
Niederzier, Mitte | ||
Niederzier, Alte Post | ||
Niederzier, Hambach Schebben | ||
Niederzier, Hambach Zum Rott | ||
Niederzier, Haus Eilen | ||
Niederzier, Krauthausen Feldstraße | ||
Niederzier, Huchem-Stammeln Post | ||
Niederzier, Huchem-Stammeln Bahnhof | ||
Niederzier, Huchem-Stammeln Schwarzer Weg | ||
Niederzier, Huchem-Stammeln Stammelner Straße | ||
Niederzier, Selhausen Selhausen | ||
Niederzier, Krauthausen Wellpappenfabrik | ||
Niederzier, Krauthausen Aachener Straße | ||
Niederzier, Krauthausen Industriegebiet | ||
Inden, Schophoven Müllenark | ||
Inden, Schophoven | ||
Inden, Schophoven Zum Roten Acker | ||
Inden, Schophoven | ||
Inden, Schophoven Müllenark | ||
Inden, Schophoven Am Molenweg | ||
Düren, Merken Wasserturm | ||
Düren, Merken Kirche | ||
Inden, Inden/Altdorf An der Waagmühle | ||
Inden, Inden/Altdorf Pierer Straße | ||
Inden, Inden/Altdorf Indener Straße | ||
Inden, Inden/Altdorf Alter Markt | ||
Inden, Inden/Altdorf Hauptstraße | ||
Inden, Inden/Altdorf Rathaus | ||
Inden, Inden/Altdorf Goltstein-Schule | ||
Inden, Inden/Altdorf Berger Weg | ||
Inden, Lucherberg Casino | ||
Inden, Lucherberg Siedlung | ||
Inden, Lucherberg Hochstraße |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd de halte Niederzier Auestraße opgeheven.
Op 1 januari 2020 ging het nieuwe lijnennet in de Kreis Düren van start. Hierbij werd het volledige lijnennet overgenomen door de Rurtalbus ten koste van de DKB en DB Rheinlandbus. Op lijn 234 werden in de daluren en avonduren belbusritten tussen Niederzier Weihberg en Krauthausen Feldstraße aan de dienstregeling toegevoegd. Tevens werd de halte Inden/Altdorf Diro-Markt hernoemd in Inden/Altdorf Berger Weg en de halte GHS Inden in Inden/Altdorf Goltstein-Schule.
Op 18 augustus 2021 werd de dienstregeling in de middag gewijzigd. De middagritten van Goltstein-Schule via Niederzier Mitte naar Ellen Reitweg en van Goltstein-Schule via Schophoven naar Huchem-Stammeln Post werden vervangen door een rit vanaf Goltstein-Schule die via zowel Schophoven als Niederzier Mitte door ging rijden naar Selhausen.