Concessie Rivierenland
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 26 apr 2009 om 18:19
Rivierenland | |
---|---|
OV-autoriteit | Provincie Gelderland |
Vervoerder(s) | Arriva, Syntus |
Duur | 6 jaar |
Periode | {{{periode}}} |
Concessietabel - Concessiekaart |
Lijnennet
- Lijn 42 Tiel Station - Druten Busstation
- Lijn 43 Tiel Station - Geldermalsen Station
- Lijn 44 Tiel Station - Rhenen Herenstraat
- Lijn 45 Tiel Station - Wageningen Busstation
- Lijn 46 Tiel Station - Nieuwegein Stadscentrum
- Lijn 47 Gorinchem Station - Geldermalsen Station
- Lijn 49 Rossum De Vaste Burcht - Andel Hofflaan
- Lijn 164 's-Hertogenbosch Centraal Station - Druten Busstation
- Lijn 165 's-Hertogenbosch Centraal Station - Druten Busstation
- Lijn 166 's-Hertogenbosch Centraal Station - Well Maaijenstraat
Buurtbussen
- Lijn 237 Heteren Beemdhof - Kesteren Stationsstraat
- Lijn 248 Tiel Station - Zaltbommel Station
- Lijn 242 Tricht Hoekenburg - Est Kerk
- Lijn 263 Maurik Bejaardencentrum de Valentijn - Beusichem Kerk
- Lijn 264 Leerdam Lingestein - Geldermalsen Station
- Lijn 265 Beneden Leeuwen Gemeentehuis - Dreumel Huize Barbara
- Lijn 266 Eethen Provincialeweg - Zaltbommel Station
- Lijn 267 Ammerzoden Schokkerstraat - Zaltbommel SG Cambium
- Lijn 268 Giessen Parallelweg - Zaltbommel Station
Scholierenlijnen
- Lijn 641 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station
- Lijn 650 Leerdam Station - Culemborg Kon. Wilhelmina College
- Lijn 675 Geldermalsen Voetbalveld - Gorinchem Viaduct A15/Scholen
- Lijn 676 Geldermalsen Station - Gorinchem Viaduct A15/Scholen
- Lijn 678 Waardenburg Busstation - Gorinchem Viaduct A15/Scholen
- Lijn 679 Aalst E.P. van Ooijenstraat - Gorinchem Viaduct A15/Scholen
- Lijn 681 Gorinchem Gomarus - Meteren Landbouwhuis