Lijn 163 Köln Wahn S-Bahnhof - Niederkassel Weilerhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 29 dec 2022 om 13:02
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 163 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | KVB, RSVG, SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Köln |
Materieel | MAN Lion's City Solaris Urbino Mercedes-Benz Citaro Iveco Crossway |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-3x/uur |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zaterdagavond | 2-3x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 163 rijdt van Köln Wahn via Köln Libur naar Niederkassel Ranzel.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag wordt de frequentie na 21:00 uur verlaagd van 3x/uur naar 2x/uur.
- Op zaterdag wordt na circa 9:00 uur de frequentie verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur en op zondag voor circa 9:00 uur van 1x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Köln, Wahn S-Bahnhof | ||
Köln, Libur Margaretenstraße | ||
Köln, Libur Kirche | ||
Niederkassel, Weilerhof (gekoppeld aan lijn 550) |
Geschiedenis
Op 28 augustus 2019 werd de dienstregeling uitgebreid. Zo werd de frequentie in de avonduren en op zondag verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur en op zaterdag van 2x/uur naar 3x/uur.