Lijn 359 Lier Station - Wilrijk Jules Moretuslei
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 359 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 januari 2023 |
Voorganger(s) | 131 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 359 rijdt van Kontich via Edegem naar Wilrijk.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Wilrijk Jules Moretuslei naar Lier.
- In de middagspits rijdt één rit van Edegem naar Lier.
- Op woensdagmiddag rijdt één rit van Kontich naar Wilrijk Jules Moretuslei en rijdt één rit van Edegem UZ naar Lier; in de middagspits wordt dan niet gereden.
Verstoring
Route
Halte | ||
Lier, Station | ||
Lier, Baron Opsomerlaan | ||
Lier, Dungelhoeff | ||
Lier, Sint-Annastraat | ||
Lier, Dennenlaan | ||
Lier, Oudstrijderslaan | ||
Lier, Maaikeneveld | ||
Lier, Hulststraat | ||
Lint, Trommelbaan | ||
Lint, Haakveld | ||
Lint, Zevenhuizenstraat | ||
Lint, Bouwenstraat | ||
Lint, Brouwerijstraat | ||
Lier, Zagerijstraat/Station | ||
Lier, Australiëlaan | ||
Lier, Veldstraat | ||
Lier, Plaslaar | ||
Lier, Zevenbergen | ||
Lier, Duwyckstraat | ||
Boechout, Stoofstraat | ||
Boechout, Speelplein | ||
Boechout, Lispersteenweg | ||
Boechout, J.F. Willemsstraat | ||
Boechout, Kerk | ||
Boechout, Ropstocklei | ||
Boechout, Kerkhof | ||
Hove, Weldadigheidstraat | ||
Hove, R. Verbeecklaan | ||
Hove, Dumortierstraat | ||
Hove, Lede Veldkantlaan | ||
Hove, Boshoekstraat | ||
Lint, Station | ||
Lint, Kon, Albertstraat | ||
Lint, Kerk | ||
Lint, Kasteelplein | ||
Lint, Reynaertshof | ||
Kontich, Hoge Akker | ||
Kontich, Elshagenlaan | ||
Kontich, Weg op Lint | ||
Kontich, Station | ||
Kontich, Weg op Lint | ||
Kontich, Hof van Spruytlaan | ||
Kontich, Koningin Astridlaan | ||
Kontich, Hofstraat | ||
Kontich, Duivenstraat | ||
Kontich, Edegemsesteenweg | ||
Kontich, Kerk | ||
Kontich, Sint-Ritakerk | ||
Kontich, Sint-Ritacollege | ||
Kontich, Kruisstraat | ||
Kontich, Rubensstraat | ||
Kontich, Kruisstraat | ||
Kontich, Sint-Ritacollege | ||
Kontich, Kerk | ||
Kontich, Edegemsesteenweg | ||
Kontich, De Villermontstraat | ||
Kontich, Sint-Ritacampus Technologie | ||
Edegem, Posdijk | ||
Edegem, Monseigneur Cardijnlaan | ||
Edegem, Gemeentehuis | ||
Edegem, Hof ter Linden | ||
Edegem, Kladdenbergstraat | ||
Edegem, Baron De Celleslaan | ||
Edegem, Ter Borchtlaan | ||
Edegem, Willem Herreynsstraat | ||
Edegem, Universitait Ziekenhuis | ||
Edegem, Revarte | ||
Edegem, Mariënborgh | ||
Wilrijk, Doornstraat | ||
Wilrijk, Universiteitsplein | ||
Wilrijk, Kerkeveldstraat | ||
Wilrijk, Bist | ||
Wilrijk, Jules Moretuslei |
Geschiedenis
Op 1 januari 2023 werd de eerste fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. De bestaande verbinding tussen Lier en Wilrijk kreeg op die datum het lijnnummer 35. Aanvullende en/of ondeersteunende lijnen kregen daarop eveneens nieuwe lijnnummers. Lijn 131 werd vernummerd naar lijn 359; de route in Lier werd daarbij rechtgetrokken via de Mechelsesteenweg in plaats van de Boomlaarstraat en het traject naar de Veemarkt kwam te vervallen. In de dienstregeling werd op woensdagmiddag een extra rit van Edegem naar Lier toegevoegd.