Lijn 17 Apeldoorn, Woudhuis - Stadhoudersmolen
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Belbuslijn 17 | |
Vervoerder(s) | RRReis (Noot i.o.v. EBS) |
Concessie | IJssel-Vecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Apeldoorn |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 11 december 2022 |
Voorganger(s) | 17 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (ReserveerRRReis) |
Dal | 1x/uur (ReserveerRRReis) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 17 rijdt van Apeldoorn Woudhuis via Osseveld, Sprenkelaar, Anklaar en Kerschoten naar Stadhoudersmolen.
Dienstregeling
- Alle ritten rijden als ReserveerRRReis hetgeen betekent dat deze ritten minimaal 30 minuten van te voren gereserveerd dienen te worden.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Zonnewende | ||
Apeldoorn, Balustrade | ||
Apeldoorn, Het Firmament | ||
Apeldoorn, Het Schip | ||
Apeldoorn, Houttuinen-Noord | ||
Apeldoorn, Het Kasteel | ||
Apeldoorn, Talma Borgh | ||
Apeldoorn, Linie | ||
Apeldoorn, Georg Hegelstraat | ||
Apeldoorn, Fugastraat | ||
Apeldoorn, Winkelcentrum Anklaar | ||
Apeldoorn, Aïdastraat | ||
Apeldoorn, Fauststraat | ||
Apeldoorn, Stephensonstraat | ||
Apeldoorn, De Groene Hoven | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool | ||
Apeldoorn, Lage Kamp | ||
Apeldoorn, Hogekampweg | ||
Apeldoorn, Prinsenweide | ||
Apeldoorn, Kathage | ||
Apeldoorn, Lage Brink |
Geschiedenis
Op 11 december 2022 ging de concessie IJssel-Vecht van start waarbij het vervoer werd overgenomen door EBS ten koste van Keolis Nederland. Lijn 17 werd vanaf Kerschoten via de Anklaar naar het Woudhuis verlengd.