Lijn 206 Apeldoorn Station - Harderwijk Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 4 dec 2022 om 13:46
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 206 | |
Vervoerder(s) | RRReis (EBS) |
Concessie | IJssel-Vecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | |
Materieel | BYD K9UB |
Rijdt sinds | 11 december 2022 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 206 rijdt van Apeldoorn via Nieuw-Milligen en Uddel naar Harderwijk.
Dienstregeling
- Rond het middaguur rijdt in beide richtingen één rit.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Station | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Amaliapark | ||
Apeldoorn, Zichtweg | ||
Apeldoorn, Eendrachtstraat | ||
Apeldoorn, Aluminiumweg | ||
Apeldoorn, Sebastiaanplein | ||
Apeldoorn, Chopinlaan | ||
Apeldoorn, Laan van Westenenk | ||
Apeldoorn, Achmea | ||
Apeldoorn, FizzionParc | ||
Apeldoorn, Ekro | ||
Nieuw-Milligen, Kruispunt | ||
Nieuw-Milligen, Meerveld | ||
Nieuw-Milligen, Bos en Heide | ||
Uddel, Garderenseweg | ||
Harderwijk, Hotel Van der Valk | ||
Harderwijk, Deventerweg | ||
Harderwijk, Rooms Katholieke Kerk | ||
Harderwijk, Couperuslaan | ||
Harderwijk, Station |
Geschiedenis
Op 11 december 2022 ging de concessie IJssel-Vecht van start waarbij het vervoer werd overgenomen door EBS ten koste van Keolis Nederland. Tussen Apeldoorn en Harderwijk werd lijn 206 geïntroduceerd onder de formule SnelRRReis. In de spitsuren werd met een frequentie van 2x/uur gereden en rond het middaguur ging één rit in beide richtingen rijden.