Lijn 245 Tiel, Station - De Lok
Belbuslijn 245 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 10 augustus 2020 |
Voorganger(s) | 45 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20:35) |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 245 rijdt van station Tiel via het Centrum naar De Lok.
Tariefinformatie |
Reizen op saldoIn de concessie Achterhoek-Rivierenland is de OV-chipkaart op alle reguliere lijnen geldig. Op deze flexbus geldt niet het reguliere kilometertarief maar een vaste prijs per rit. OVpayIn de concessie Achterhoek-Rivierenland kan OVpay op alle reguliere lijnen gebruikt worden. Hierdoor kan met een bankpas, creditcard, smartphone of smartwatch gereisd worden volgens hetzelfde tarief als met de OV-chipkaart. Ook het in- en uitchecken werkt op dezelfde manier als met de OV-chipkaart. Let wel op: er dient altijd met dezelfde kaart op dezelfde drager te worden uitgecheckt als waarmee er is ingecheckt.
Kinderen tot 4 jaarKinderen die jonger zijn dan 4 jaar reizen onder begeleiding van een volwassene altijd gratis. Zij hebben geen vervoersbewijs nodig. |
Wagenverkoop |
Abonnementen |
Route
Halte | ||
Tiel, Station | ||
Tiel, Westluidense Poort | ||
Tiel, Voetveer | ||
Tiel, Santwyckse Poort | ||
Tiel, Lokstraat |
Geschiedenis
Op 10 augustus 2020 waren de werkzaamheden op het emplacement Geldermalsen zodanig voltooid, zodat de vertrek- en aankomsttijden van de treinen konden wijzigen. Hierdoor moest de dienstregeling van de buslijnen in de ruime omgeving evenzo gewijzigd worden. Om de aansluitingen van lijn 45 te kunnen behouden, werd de route in Tiel versneld. Hierbij verviel de route langs het Centrum en ging de bus rechtstreeks via de Laan van Westroijen rijden. Voor de bediening van de vervallen haltes werd lijn 245 in het leven geroepen, die dit traject als belbus ging bedienen.
Op 13 december 2020 vervielen zowel de haltes in het centrum van Tiel als de ritten na circa 20:30 uur.
Halte | ||
Tiel, Station | ||
Tiel, Heiligestraat | ||
Tiel, Rijksscholengemeenschap | ||
Tiel, Westluidense Poort |