Lijn 603 Veendam Station - Assen Selma Lagerlöflaan
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 17 dec 2010 om 22:12 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=603 |vervoerder=Qbuzz |concessie=GD |materieel=Mercedes-Benz Citaro LE |lijnsoort=Schoolbus |frequentie_spits=1x/dag }} '''Lijn 603''' rijdt…')
Buslijn 603 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 603 rijdt van Veendam via Bareveld, De Hilte, Eexterzandvoort, Gieten, Anderen en Rolde naar Assen.
Deze lijn rijdt alleen in de ochtendspits richting Assen, in de tegenrichting maken reizigers gebruik van Qliner 303.
Route
Halte | ||
Veendam, Busstation | ||
Veendam, Zeilstraat | ||
Veendam, Finse Golf | ||
Veendam, Skagerrak | ||
Veendam, Eems | ||
Veendam, Gelrelaan | ||
Veendam, Woortmanslaan 94 | ||
Veendam, Nolensstraat | ||
Veendam, Apollolaan | ||
Bareveld, N33 | ||
De Hilte, Viersprong | ||
Eexterzandvoort, Weg naar Zandvoort | ||
Eexterzandvoort, Zandweg | ||
Gieten, Spekstoep 22 | ||
Gieten, Spiekersteeg | ||
Gieten, OV-Knooppunt N33/N34 | ||
Gieten, N34 | ||
Gieten, Biesterveld | ||
Eexterhalte, Asserstraat 68 | ||
Eexterhalte, Schaopvolte | ||
Gieten, Provincialeweg | ||
Gieten, Boswachterij | ||
Anderen, Weg naar Anderen | ||
Rolde, Anderense Tol | ||
Rolde, Gieterstraat | ||
Rolde, Hoornsestraat | ||
Rolde, Kerkbrink | ||
Rolde, Burg. Reijndersstraat | ||
Rolde, Ruigeveld | ||
Rolde, Weg naar Balloo | ||
Deurze, Deurze | ||
Assen, Amelte | ||
Assen, Rembrandtlaan | ||
Assen, Station |