Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsdienst Alkmaar
|
10
|
De Vleugels - MCA / Bergermeer - Station - Oudorp
|
Servicebus
|
11
|
Overdie - Kooimeer - MCA - Centrum - Station - Huiswaard - 't Rak - Koedijk
|
Servicebus
|
12
|
Overdie - MCA - Centrum - Station - Huiswaard - Vroonermeer - Daalmeer - Koedijk
|
Servicebus
|
20
|
Overdie - Kooimeer - MCA - Station - Huiswaard - Daalmeer - Koedijk
|
's Avonds en zondag
|
21
|
Overdie - MCA - Station - Huiswaard - Daalmeer - Koedijk
|
's Avonds en zondag
|
22
|
Koedijk - 't Rak - Station Noord - Centrum - Station - De Hoef
|
|
23
|
Station - 't Rak - Daalmeer
|
Spitsbus
|
25
|
Overdie - MCA - Station - Huiswaard - Daalmeer - Koedijk
|
Niet 's avonds en zondag
|
Texel
|
26
|
't Horntje - Den Burg - De Koog
|
|
27
|
't Horntje - Den Burg - De Koog
|
Avondbus
|
28
|
't Horntje - Den Burg - De Koog (- Eiderland - De Cocksdorp)
|
|
29
|
't Horntje - Den Hoorn - Den Burg - Oudeschild - Oosterend - Eiderland - De Cocksdorp
|
|
228
|
De Cocksdorp - Eiderland - Oosterend - Oudeschild - Den Burg - Den Hoorn - 't Horntje
|
Spitsbus
|
229
|
't Horntje - Eiderland - Oosterend - Den Burg - Den Hoorn - 't Horntje
|
Zomerbus
|
230
|
't Horntje - Oudeschild - Den Burg - De Koog - Eiderland - De Cocksdorp
|
Zomerbus
|
Stadsdienst Den Helder
|
31
|
Station - Ziekenhuis - Nieuw Den Helder - Station Zuid - Julianadorp
|
|
32
|
Station - Ziekenhuis - Flevokwartier - Station Zuid - Julianadorp
|
|
33
|
Station - Veerhaven
|
|
34
|
Station - Ziekenhuis - Huisduinen
|
Zomerbus
|
35
|
Station - Marinebedrijf
|
|
36
|
Station - De Schooten - Station
|
|
Stadsdienst Enkhuizen
|
38
|
Station - Polikliniek - Poortland - Polikliniek - Station
|
|
Stadsdienst Hoorn
|
40
|
Station - Blokmergouw - Risdam
|
Citybus
|
41
|
Station - Centrum - Kersenboogerd
|
|
43
|
Station - Ziekenhuis - Nieuwe Steen - Kersenboogerd
|
|
Streekbus
|
37
|
Hoorn - Wognum - Nibbixwoud - Oostwoud - Twisk
|
|
39
|
Hoorn - A7 - Opperdoes - Medemblik
|
|
42
|
Hoorn - Zwaag - Zwaagdijk - Wervershoof - Andijk (- Enkhuizen)
|
|
44
|
Hoorn - Hoogkarspel - Wervershoof - Onderdijk - Medemblik
|
Spitsbus
|
46
|
Hoorn - Benningbroek - Sijbekarspel - Abbekerk - Lambertschaag
|
Spitsbus
|
47
|
Hoorn - Schellinkhout - Wijdenes - Hem - Venhuizen
|
Spitsbus
|
48
|
Hoorn - Wadway - Spanbroek - Opmeer - Hoogwoud
|
Spitsbus
|
49
|
Hoorn - Wognum - Wadway - Spanbroek - Opmeer - Hoogwoud
|
|
114
|
Amsterdam - Broek in Waterland - Monnickendam - Edam - Oosthuizen - Scharwoude - Hoorn
|
|
117
|
Amsterdam - Edam - Oosthuizen - Scharwoude - Hoorn
|
Spitsbus
|
123
|
Alkmaar - West Graftdijk - De Rijp - Grootschermer
|
Spitsbus
|
127
|
Alkmaar - Schermerhorn - Noordbeemster - Middenbeemster - Zuidoostbeemster - Purmerend
|
|
128
|
Hoorn - Berkhout - De Goorn - Avenhorn - Noordbeemster
|
|
130
|
Alkmaar - Heerhugowaard - Scharwoude - Waarland - Aartswoud - Middenmeer - Slootdorp - Wieringerwerf
|
|
131
|
Hoogwoud - Opmeer - Obdam
|
|
150
|
Enkhuizen - Houtribdijk - Lelystad
|
|
151
|
Alkmaar - Schoorl - Camperduin - Petten - Sint Maartensvlotbrug - 't Zand - Julianadorp
|
|
152
|
Schagen - Schagerbrug - Stolpervlotbrug (- 't Zand) - Callantsoog
|
|
155
|
Alkmaar - Sint Pancras - Broek op Langedijk - Scharwoude - Oudkarspel
|
|
157
|
Alkmaar - Schoorldam - Warmenhuizen - Tuitjenhorn
|
|
158
|
Den Oever - Hippolytushoef - Westerland - Anna Paulowna - Breezand - Den Helder
|
Spitsbus
|
160
|
Bergen - Alkmaar - Heerhugowaard
|
|
161
|
Alkmaar - Oterleek - Rustenburg - Ursem
|
Spitsbus
|
162
|
Bergen - Alkmaar - Heerhugowaard
|
|
163
|
Uitgeest - Akersloot - Alkmaar
|
|
164
|
Castricum - Bakkum - Egmond a/d Hoef - Egmond aan Zee
|
Spitsbus
|
165
|
Alkmaar - Egmond a/d Hoef - Egmond aan Zee
|
|
167
|
Alkmaar - Heiloo - Limmen - Castricum - Heemskerk - Beverwijk - Velsen Noord
|
|
168
|
Alkmaar - Heiloo - Limmen - Castricum - Heemskerk - Beverwijk - Velsen Noord
|
|
262
|
Bergen - Bergen aan Zee
|
Zomerbus
|
267
|
Castricum - Bakkum - Castricum aan Zee
|
Zomerbus
|
Interliner
|
350
|
Alkmaar - Heerhugowaard - Middenmeer - Den Oever - Afsluitdijk - Bolsward - Leeuwarden - Drachten
|
|
351
|
Alkmaar - Den Oever - Harlingen - Leeuwarden
|
|
355
|
Hoorn - Middenmeer - Wieringerwerf - Den Oever - Hippolytushoef - Den Helder
|
|
Expressbus
|
234
|
Amsterdam - Broek in Waterland - Opperdoes - Medemblik - Onderdijk - Wervershoof
|
|
264
|
Amsterdam ZO - Diemen - Broek in Waterland - Monnickendam - Edam - Oosthuizen - Hoorn
|
|
Niteliner
|
217
|
Amsterdam - Broek in Waterland - Monnickendam - Edam - Oosthuizen - Scharwoude - Hoorn
|
|
240
|
Amsterdam - Krommenie - Uitgeest - Limmen - Heiloo - Alkmaar - Heerhugowaard
|
|
Buurtbus
|
411
|
Schagen - Burgerbrug / Dirkshorn - Tuitjenhorn
|
v.a. medio 2002
|
415
|
Hoorn - Zwaagdijk - Hauwert - Oostwoud
|
|
Schoolbus
|
614
|
Amsterdam - Broek in Waterland - Monnickendam - Edam - Oosthuizen - Scharwoude - Hoorn
|
|
632
|
Schagen - Zijpe - Wieringerwaard - Kolhorn - Middenmeer
|
|
636
|
Medemblik - Kreileroord - Wieringerwerf
|
|
639
|
Medemblik - Opperdoes - Hoorn
|
|
648
|
Hoogwoud - Opmeer - Wadway - Spanbroek - Wognum - Hoorn
|
|
654
|
Schagen - Barsingerhorn - Lutjewinkel - Winkel - Nieuwe Niedorp
|
|
655
|
Alkmaar - Broek op Langedijk - Scharwoude - Oudkarspel
|
|
657
|
Schagen - Dirkshorn - Tuitjenhorn - Warmenhuizen - Oudkarspel
|
|
659
|
Hippolytushoef - Oosterland - Den Oever - Wieringerwerf
|
|
660
|
Alkmaar Station - Hogeschool Alkmaar
|
|