Lijn 465 Aywaille Gare - La Reid Institut Provincial
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 465 in België | |
Vervoerder(s) | (Cie des Autobus Liégeois) i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro ((2) LE / II / G / II G / 2 G) Mercedes-Benz Conecto Iveco Crossway LE Irisbus Crossway LE Van Hool newA360 |
Rijdt sinds | 1 september 2013 |
Voorganger(s) | 65d |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2-4x/woensdag 0-1x/vrijdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 465 rijdt van Barvaux, Bomal, Vieuxville, My, Filot, Ville, Ferrières, Ferot, Rouge-Minière, Saint-Roch, Xhoris, Awan en Aywaille via Remouchamps naar La Reid.
Dienstregeling
- Deze lijn bestaat uit een collectie losse ritten op schooldagen, die in onderstaand overzicht staan opgesomd.
- Tussen Saint-Roch en Aywaille rijdt ook lijn 165. In La Reid kan worden overgestapt op lijn 388 van/naar Verviers of Spa.
- Vrijwel alle ritten worden gereden door Cie des Autobus Liégeois. De aan lijn 99 gekoppelde rit wordt gereden door TEC Depot Warzée.
Richting Saint-Roch en La Reid
Tijdvak | Beginpunt | Eindpunt | Route |
---|---|---|---|
Ochtendspits | Aywaille Gare | La Reid Maison Communale | Uit Liège als lijn 65; 2x via Pont de Sougné |
Ochtendspits | Filot Cabine | La Reid Institut Provincial | Via Ferrières Place |
Ochtendspits | Barvaux Voie Michel 121 | Saint-Roch Collège | Niet via Filot; via Ferrières Houpet |
Ochtendspits | Aywaille Gare | La Reid Institut Provincial | |
Ochtend, alleen op maandag | Aywaille Gare | La Reid ISA | |
Rond het middaguur, alleen woensdag | Aywaille Gare | La Reid Maison Communale | Uit Liège als lijn 65; 2x via Pont de Sougné |
Rond het middaguur, alleen woensdag | Aywaille Gare | La Reid Institut Provincial | |
Middagspits, niet op woensdag | Aywaille Gare | La Reid Institut Provincial | 2x via Pont de Sougné |
Middagspits | Aywaille Gare | La Reid Institut Provincial | 2x via Pont de Sougné, behalve woensdag |
Richting Aywaille, Filot, Bomal en Barvaux
Tijdvak | Beginpunt | Eindpunt | Route |
---|---|---|---|
Ochtendspits | La Reid Maison Communale | Aywaille Gare | Naar Liège als lijn 65 |
Rond het middaguur, alleen op woensdag | Remouchamps Grottes | Aywaille Gare | Naar Hamoir als lijn 165 |
Rond het middaguur, alleen op woensdag | Remouchamps Grottes | Barvaux Voie Michel 121 | Via Ferrières Place; via Filot |
Rond het middaguur, alleen op woensdag | La Reid Maison Communale | Aywaille Gare | Naar Liège als lijn 65 |
Begin van de middag, alleen woens- en vrijdag | La Reid Institut Provincial | Aywaille Gare | Wo: naar Hamoir als lijn 165 |
Begin van de middag, alleen vrijdag (gelijktijdig) | La Reid Institut Provincial | Aywaille Gare | |
Middagspits, niet op woensdag | Saint-Roch Collège | Bomal Athénée | Niet via Ferrières; niet via Filot; naar Barvaux & Ocquier als lijn 99 |
Middagspits | La Reid Institut Provincial | Filot Cabine | Via Ferrières Place |
Middagspits | La Reid Institut Provincial | Aywaille Gare | Naar Hamoir als lijn 165 |
Route
Halte | ||
Barvaux, Voie Michel 121 | ||
Barvaux, Voie Michel 51 | ||
Barvaux, Rue du Marais | ||
Barvaux, Vieux Chemin de Petithan | ||
Barvaux, Église | ||
Barvaux, Route de Bomal | ||
Barvaux, Station | ||
Barvaux, Camping | ||
Bomal, Route de Barvaux 127 | ||
Bomal, Route de Barvaux 92 | ||
Bomal, Clairval | ||
Bomal, Athénée | ||
Bomal, 4 Bras | ||
Bomal, Route d'Aywaille | ||
Vieuxville, La Bouverie | ||
My, Sur le Mont | ||
Filot, Cabine | ||
Filot, Église | ||
Filot, Château d'Insegotte | ||
My, Ville | ||
My, Route de Liège | ||
My, Chapelle | ||
Ferrières, Landrecy | ||
Ferrières, Place | ||
Ferrières, Houpet | ||
Ferrières, Rue des Aguesses | ||
Ferrières, Malacord | ||
Ferot, Carrefour | ||
Ferot, 6 | ||
Rouge-Minière, Église | ||
Rouge-Minière, 58 | ||
Saint-Roch, Collège | ||
Xhoris, Rue Saint-Roch 24 | ||
Xhoris, Le Bati | ||
Xhoris, Mont de Fontaine | ||
Xhoris, Route de Petit Bati | ||
Xhoris, Église | ||
Xhoris, Maison Communale | ||
Xhoris, Chemin de Fanson | ||
Xhoris, Chemin de Harzé | ||
Awan, Laiterie de Fanson | ||
Awan, École | ||
Awan, Église | ||
Aywaille, Rue des Liégeois | ||
Aywaille, Mont d'Amblève | ||
Aywaille, Route de Werbomont | ||
Aywaille, Bureau des Contributions | ||
Aywaille, Rue du Chalet 14 | ||
Aywaille, Place | ||
Aywaille, Gare SNCB | ||
Aywaille, Place | ||
Aywaille, Avenue Libert | ||
Aywaille, Dieupart Église | ||
Aywaille, Super Delhaize | ||
Remouchamps, Institut Saint-Raphaël (Avenue de la Porallée) | ||
Remouchamps, Institut Saint-Raphaël (Boucle via le zoning) | ||
Remouchamps, Route de Henumont | ||
Remouchamps, Pont de Sougné (Rue de la Reffe) | ||
Remouchamps, Pont de Sougné (Rue Marsale) | ||
Remouchamps, Grottes | ||
Remouchamps, Gare | ||
Remouchamps, Route de Spa 30 | ||
Remouchamps, Route de Spa 90 | ||
Remouchamps, Rue des Riveux | ||
Remouchamps, Rue Chifgotte | ||
Remouchamps, Rue de Spa 154 | ||
Remouchamps, Hautregard | ||
La Reid, Hautregard Carrefour | ||
La Reid, Hautregard Château | ||
La Reid, Cercle Equestre | ||
La Reid, ISA | ||
La Reid, Maison Communale | ||
La Reid, Institut Provincial |
Geschiedenis
Op 1 september 2013 werd lijn 65d omgenummerd naar lijn 465.