Lijn 65d Aywaille Gare - La Reid Institut Provincial
Voormalige buslijn 65d in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Entiteit | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 augustus 2013 |
Opvolger(s) | 465 |
Frequenties
| |
Spits | 1-5x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 2-3x/woensdag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 65d reed van Aywaille via Remouchamps naar La Reid.
Dienstregeling
- In de schoolrichting reed één rit van/naar Barvaux.
Route
Halte | ||
Barvaux, Route de Durbuy | ||
Barvaux, Rue Voie Michel 30 | ||
Barvaux, Institut du Sacré-Coeur | ||
Barvaux, Vieux Chemin de Petithan | ||
Barvaux, Eglise | ||
Barvaux, Camping | ||
Bomal, Route de Barvaux 92 | ||
Bomal, Route de Barvaux 29 | ||
Bomal, Quatre Bras | ||
Bomal, Route d'Aywaille | ||
Vieuxville, Route de Bomal | ||
Vieuxville, La Bouverie | ||
My, Sur le Mont | ||
My, Chapelle | ||
My, Sur le Mont | ||
Filot, Cabine | ||
Filot, Eglise | ||
Filot, Château d'Inseqotte | ||
My, Ville | ||
My, Route de Liège | ||
My, Chapelle | ||
Ferrières, Landrecy | ||
Ferrières, Place | ||
Ferrières, Malacord | ||
Férot, Carrefour | ||
Férot, No. 6 | ||
Rouge-Minière, Eglise | ||
Rouge-Minière, No. 58 | ||
Saint-Roch, Collége | ||
Xhoris, Rue Saint-Roch 24 | ||
Xhoris, Le Bati | ||
Xhoris, Mont de Fontaine | ||
Xhoris, Route de Petit Bati | ||
Xhoris, Eglise | ||
Xhoris, Maison Communale | ||
Xhoris, Chemin de Fanson | ||
Xhoris, Chemin de Harzé | ||
Awan, Laiterie de Fanson | ||
Awan, Ecole | ||
Awan, Eglise | ||
Aywaille, Rue des Liégeois | ||
Aywaille, Mont d'Amblève | ||
Aywaille, Route de Werbomont | ||
Aywaille, Bureau des Contributions | ||
Aywaille, Rue du Chalet 14 | ||
Aywaille, Place | ||
Aywaille, Gare SNCB | ||
Aywaille, Place | ||
Aywaille, Ecole Primaire de l'Etat | ||
Aywaille, Dieupart Eglise | ||
Aywaille, Super Delhaize | ||
Remouchamps, Institut Saint-Raphaël | ||
Remouchamps, Route de Henumont | ||
Remouchamps, Pont de Sougné | ||
Remouchamps, Grottes | ||
Remouchamps, Gare | ||
Remouchamps, Route de Spa 30 | ||
Remouchamps, Route de Spa 90 | ||
Remouchamps, Rue des Riveux | ||
Remouchamps, Rue Chifgotte | ||
Remouchamps, Rue de Spa 154 | ||
Remouchamps, Les Hauts Regards | ||
La Reid, Hautregard Carrefour | ||
La Reid, Maison Communale | ||
La Reid, Institut Provinciale (Cour) |
Geschiedenis
Lijn 65d werd op 1 september 2013 hernoemd naar lijn 465.